SLIDINĖJIMAS
Austrija  »  Ischgl

Jei ketinate vykti į Austriją savarankiškai, mes jums galime padėti suplanuoti kelionę.

Išglas (Ischgl) yra įsikūręs prie Austrijos – Šveicarijos sienos, 1400 m aukštyje virš jūros lygio, viename iš žymiojo Austrijos Tirolio slėnio šlaitų.
 
Išglas dažnai vadinamas “slidininkų bei snieglentininkų Meka”, kur kiekvieną sezoną atvyksta begalė turistų iš visų pasaulio kampelių. Čia juos privilioja įvairaus sudėtingumo slidinėjimo trasos, jaukūs viešbučiai bei miestelyje tvyranti tyrolietiška dvasia. Išglo slidinėjimo zona, prasidedanti siaurame Paznauno (Paznaun) slėnyje, priklauso milžiniškam Silvaretos (Silvaretta) slidinėjimo regionui, kuriame galioja vienas Silvaretos slidinėjimo pasas, suteikiantis slidininkams galimybę čiuožti ne tik Išglo srities trasomis, bet ir aprėpti visas šio regiono trasas (Ischgl, Galtur, Kappl, See, Samnaun), kurių bendras ilgis yra daugiau nei 300 km.
 
Šis kalnų kurortas dėl savo trasų savitumo bei sudėtingumo yra labiau mėgstamas slidinėjimo virtuozų ar bent jau tų, kurie turi vidutinius sugebėjimus bei šiokį tokį patyrimą. Visgi yra trasų, kurios tinka pradžiamoksliams, tačiau reikia būti nusiteikusiems netikėtai sutikti stačias nuokalnes ar staigius posūkius. Kurorte sukurtos trasos mėgstantiems pasivaikščiojimus snieguotais kalnų šlaitais, yra galimybė slidinėti naktį, čiuožinėti pačiūžomis, mėgautis laisvalaiko centro vidaus baseinu, garine pirtimi ir sauna, pažaisti tenisą, amerikietiškais kėgliais, paskanauti gero maisto, kurį siūlo daugiau nei 40 restoranų ir barų.
 
Šiame kalnų kurorte neliūdna ir vakarais, nors miestelio naktinis gyvenimas nėra įkyrus ar itin triukšmingas. Neieškantys naktinių pramogų poilsiautojai čia tikrai turės galimybę ramiai ilsėtis bei mėgautis atostogomis. Prabangios parduotuvės, kazino, naktiniai klubai, čiuožyklos, po atviru dangumi vykstantys gyvo garso koncertai, neapmokestintos prekių parduotuvių zona aukštai kalnuose yra tik maža dalis viso to, ką gauna čia atvykęs. Ne veltui sakoma: nori tobulų žiemos atostogų - važiuok į Išglą!

Šeimoms su vaikais siūlome rinktis gyvenimą Galture (Galtuer), esantį 8 km į vakarus nuo Išglo. Tai idiliškas kalnų miestelis, garsėjantis ekologiškai švaria aplinka. Šiame miestelyje nėra tiek daug šurmulio, jis labiau tiks mėgstantiems ramų poilsį. Galture esančios slidinėjimo trasos nėra sudėtingos, taigi, puikiai tinka šeimyniniam poilsiui.
 
 
Išvykdami slidinėti nepamirškite apsidrausti.
 
Nepamiršk pasiimti ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortelės! Daugybė nuolaidų ir specialių pasiūlymų! Su ISIC, ITIC ar Europos jaunimo kortele: iki 50% nuolaida kelionių draudimui Zigzag Travel biuruose.

Slidinėjimo kurortas Ischgl
Slidinėjimo kurortas Ischgl
Keltuvai slidinėjimo centre Ischgl
Keltuvai slidinėjimo centre Ischgl
Kalnų kurortas Ischgl, Austrija
Kalnų kurortas Ischgl, Austrija
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.