Įvairūs
ŠALYS  »  Tanzanija
Dėl kelionių į Tanzaniją kreipkitės į mūsų konsultantus. Jie padės jums išsirinkti kurortą, viešbutį ir pramogas pagal jūsų pomėgius ir poreikius.

Tanzanija yra Rytų Afrikos valstybė, Indijos vandenyno pakrantėje. Ribojasi šiaurėje su Kenija ir Uganda, rytuose su Ruanda, Burundžiu ir Kongo Demokratine Respublika, pietuose su Zambija, Malaviu ir Mozambiku. Tanzanijos šiaurės rytai kalnuoti - čia yra aukščiausias Afrikos kalnas Kilimandžaras, šiaurės vakaruose yra Viktorijos ežeras, o rytuose - Tanganikos ežeras. Centrinė šalies dalis - lygumos, dirbamos žemės. Pakrantės klimatas - karštas ir drėgnas. Šalyje daug laukinės gamtos, nacionalinių parkų, draustinių.
 
Tanzanija ribojasi su didžiausiu Afrikoje Viktorijos ežeru, taip pat su Tanganikos ir Malavio ežerais. Prie Indijos vandenyno, tarp Kenijos ir Mozambiko. Šioje šalyje yra aukščiausias Afrikos kalnas - Kilimandžaras (5895 m.). Kilimandžaras – užgesęs ugnikalnis, esantis Afrikos didžiojo lūžio srityje. Tai ir didžiausias pasaulyje atskiras kalnas. Kalno papėdėje – savanos, šlaituose – ekvatoriniai kalnų miškai, senecijų ir lobelijų giraitės, viršūnėje – amžini sniegynai ledynai. Šis kalnas yra labai pamėgtas alpinistų, nes yra net 6 skirtingo sudėtingumo maršrutai, kaip pasiekti Afrikos viršukalnę.
 
Tanzanija gali didžiuotis turinti net 14 Nacionalinių parkų, tarp kurių garsiausi ir visame pasaulyje žinomi yra Serengeti, Ngorongoro kraterio, Tarangiri upės, Manyara ežero, Mikumi ir kiti nacionaliniai parkai, kur kiekvienas iš jų stebina unikalia Afrikos gamta bei laukinių gyvūnų gausa. Tai tarsi gyvūnų pasaulis, kuriame žmonės yra tik svečiai ir stebėtojai.


Daugiau patarimų ir kelionių istorijų ieškokite Zigzag.lt tinklaraštyje.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.