Įvairūs
ŠALYS  »  Kanarų salos

Naudingos nuorodos


Dėl kelionių į Kanarų salas kreipkitės į mūsų konsultantus. Jie padės jums išsirinkti kurortą, viešbutį ir pramogas pagal jūsų pomėgius ir poreikius.
 
Galite ir patys rezervuoti kelionę internetu arba pavartyti elektroninį katalogą.
 

Kanarų salynas - labiausiai nutolusi į pietus Ispanijos dalis.Ją sudaro 7 didelės ir 6 mažos salos. Antikos laikais šias salas, esančias už Heraklio stulpų – Gibraltaro sąsiaurio, laikė legendinės Atlantidos, nugrimzdusios į vandenyną, dalimi (Atlantidos kalnų viršūnėmis, iškilusiomis virš vandens). Senieji salos gyventojai guančaii buvo aukšti, plataus veido, tamsios odos, šviesių plaukų žmonės mėlynomis akimis. Labai panašiai Atlantidos gyventojus aprašė ir Platonas.

Kanarų salos – vulkaninės kilmės. Seniausiajai jų, Lanzarotei, daugiau nei 20 milijonų metų, Gran Kanarija iškilo prieš 14 milijonų, Tenerifė – prieš 10 milijonų metų.

XV a. Kanarų salas užkariavo ispanai. Gran Kanarijoje papildyti atsargų sustodavo Kristupo Kolumbo laivai. Kol įgula apžiūrėdavo laivus bei rūpinosi atsargomis pats Kolumbas apsitodavo La Gomera saloje, kur gyveno jo ilgametė draugė. Ar tai buvo meilės istorija- galima tik spėlioti. Gran Kanarijos sostinėje Las Palme iki šiol išlikęs Kolumbo namas, ilgą laiką priklausęs šiai giminei. Dabar jame įrengtas muziejus, kuriame galima pamatyti ir vieną pirmųjų žemėlapių , vaizduojančių Lietuvos valstybę.

Labiausiai turistus vilioja Tenerifė ir Gran Kanarija, bet ne mažiau įdomios yra ir La Gomera ( čia renkasi banglenčių mėgėjai) bei Lanzerotės salos.


Daugiau patarimų ir kelionių istorijų ieškokite Zigzag.lt tinklaraštyje.
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.