Įvairūs
ŠALYS  »  Kanarų salos  »  Lanzarotė

Naudingos nuorodos

 
Dėl kelionių į Lanzarotę kreipkitės į mūsų konsultantus. Jie padės jums išsirinkti kurortą, viešbutį ir pramogas pagal jūsų pomėgius ir poreikius.

Lansarotė - tai jūsų sala, jei tikitės:
- saulės: čia mažiausias kritulių kiekis iš visų Kanarų salų.
- šviesaus smėlio paplūdimių: judrus Puerto del Carmen, ramus Playa de los Pocillos, nuošalus Papagayo.
- bangų: į Lansarotę suvažiuoja burlentininkai ir banglentininkai iš visos Europos.
- neįprastų peizažų: čia buvo filmuojamos kai kurios fantastikos filmo „Beždžionių planeta“ scenos. Timanfaya nacionalinis parkas – tai 50 km besidriekiantys lavos laukai, daugiau nei 100 „snaudžiančių“ vulkanų; Cueva de los Verdes – požeminiai vulkaniniai urvai ir tuneliai, Jameos del Agua – oloje esantis ežeras, kuriame gyvena krabai albinosai; Guatiza kaktusų parke – daugiau nei 1000 įvairiausių dydžių ir formų kaktusų.
- skanaus maisto: Lansarotė garsėja šviežios žuvies ir jūros gėrybių patiekalais, čia galite paragauti žymiųjų kanarietiškų papas arugadas – mažų bulvyčių, virtų vandenyje su jūros druska, patiekiamų su aštriu mojo padažu.
- išskirtinių vynų: vietinius vynus, ypatingai baltuosius, vertina viso pasaulio žinovai. Niekur kitur nepamatysite vynuogienojų, įsodintų į piltuvėlio formos duobutes, pripildytas derlingų vulkaninių pelenų ir užstotas nuo vėjo akmens sienelėmis.
- naktinio gyvenimo: muzika ir šokiai Puerto del Carmen pramogų centruose trunka iki paryčių.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.