Įvairūs
ŠALYS  »  Kanarų salos  »  Fuerteventūra
Fuerteventūra, arčiausiai Afrikos esanti Kanarų sala, klimatas primena toje pačioje platumoje esančias Meksiką ir Floridą.

Fuerteventūrą tarp banglentininkų ir burlentininkų išgarsino daugiau nei 150 paplūdimių, nuo auksinių Corralejo kopų šiaurėje iki plačių Jandia pliažų pietuose, ir kai kuriose Fuerteventūros vietose pučiantys stiprūs vėjai (išvertus iš ispanų kalbos, salos pavadinimas reiškia „stiprus vėjas“ – fuerte viento).Pabodus ilsėtis paplūdimyje, galite nuvykti į salos sostinę Puerto de Rosario, apžiūrėti vieną gražiausių saloje XVII a. Iglesia Nuestra Senora de la Regla bažnyčią Pajara kaime ar užkopti į Tindaya kalną: ant jo šlaitų išlikę daugiau nei šimtas žmogaus pėdą primenančių įspaudų, sakoma, kad prisilietimas prie jų nubaido piktąsias dvasias.Žymiausi salos kurortai Corralejo, Jandia, Costa Calma labiausiai tiks žmonėms, ieškantiems ramybės ar norintiems užsiimti vandens sportu.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.