Įvairūs
ŠALYS  »  Kroatija  »  Malinska
Malinska yra vienas garsiausių Krko salos, dar vadinamos auksine sala, kurortų. Malinska išaugo nuo XV a. čia pastatyto malūno. Kurortas įsikūręs šiaurės vakarinėje Krko salos pakrantėje. Nuo rytinių vėjų miestą saugo kalvota vietovė. Kurorte veša Viduržemio jūros augmenija, kai kurie augalai auga tik šioje saloje. Kurorto pajūryje jus sužavės laukinės gamtos grožis, galėsite pasivaikščioti per uolas vingiuojančiais takeliais, nuo kurių atsiveria puikus vaizdas į jūrą. Mieste jūsų lauks šiuolaikinio kurorto pramogos.
 
Sala, kurioje įsikūręs Malinskos kurortas, ypatinga dar ir tuo, kad ją ir galima, ir negalima pavadinti sala. Galima todėl, kad ją iš visų pusių, kaip ir kiekvieną salą, supa vanduo. O negalima, nes ši teritorija labai susijusi su žemynu, čia nepajusite jokio atskyrimo nuo gyvenimo žemyne. Nuo kranto į salą veda virš jūros iškilęs modernus tiltas. Saloje įsikūręs oro uostas, į kurį turistai atskrenda iš viso pasaulio.
 
Ši sala Kroatijai labai reikšminga. Tai kroatų rašto lopšys. Čia rasta ir saugoma senovinio rašto pavyzdžiai.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Kroatijoje istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.