Įvairūs
ŠALYS  »  Meksika  »  Acapulco
Akapulkas – didžiausias ir audringiausias Meksikos Rivjeros kurortas. Įsikūręs Ramiojo vandenyno pakrantėje, siaurame pusmėnulio formos ruože, tarp kranto linijos ir didingų jį supančių kalnų, lemiančių nepaprastai karštą klimatą. Nuostabus auksinių paplūdimių mišinys, Siera Madre kalnų grandinė, tropinės džiunglės ir lagūnos, meksikietiška šiluma ir mistika bei tradicijos idealiai dera tarpusavyje.

Akapulkas, kaip turistinis rajonas, pradėjo plėtotis nuo 1920m., po Velso princo bei karaliaus Edvardo VIII apsilankymo. Šio miesto žavesys pavergė karališkąją šeimą, todėl žinia apie jį greitai apskriejo Europą.
 
Šiandien ši vieta traukia lankytojus savo legendiniu naktiniu gyvenimu ir nuostabiais paplūdimiais. Nėra kitos vietos pasaulyje, kuri galėtų lygintis su moderniais naktiniais klubais bei pramogų ir restoranų įvairove Akapulke. Kvapą gniaužiantis paplūdimio vaizdas su milijonais švieselių, it žvaigždės atsispindinčių vandenyje, yra tikriausiai vienas romantiškiausių vaizdų pasaulyje.

Akapulko širdis – pagrindinė gatvė Avenida Costera Miguel Aleman, vadinama Costera. Pagal ją tęsiasi vienas didžiausių kurorto rajonų – Zona Dorada, arba „Auksinė sritis“. Čia susitelkusi didžioji dalis pramogų centrų, prašmatnių parduotuvių, restoranų ir viešbučių.

Pagrindinė miesto aikštė Zocalo yra rami vieta, apsupta kaučiuko ir mango medžių, esanti visai netoli Akapulko centro. Vienoje aikštės pusėje iškilusi Katedra, kuri buvo pastatyta 1930m. ir buvo naudojama kaip kino teatras.

Netoli Akapulko galite išvysti kvapą gniaužiančius drąsuolių šuolius nuo La Quebrada uolų. Bebaimiai iš viso pasaulio neria į 150 pėdų gylio siaurą, bangų plakamą tarpeklį.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Meksikoje istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.