Įvairūs
ŠALYS  »  Kipras  »  Limasolis
Limasolis - antrasis pagal dydį šalies miestas, didžiausias Viduržemio jūros uostas, vyno pramonės centras ir labai patrauklus atostogų kurortas, įsikūręs pietinėje Kipro dalyje, 70 km nuo Larnakos oro uosto.
 
Limasolis žavi turistus 16 km besitęsiančia jūros pakrante su švariais paplūdimiais, komfortiškais viešbučiais, restoranų, tavernų ir kitų pasilinksminimo vietų gausa, festivalių ir karnavalų įvairove. Vasaros metu organizuojamas įspūdingas mieste vykstantis teatro festivalis, į kurį susirenka trupės iš viso pasaulio. Rudenį vyno gurmanai renkasi Limasolyle į tradicinį vyno festivalį, kur galima paragauti vietos gamybos vyno. Šiandien Limasolis garsėja savo promenada (alėja pėstiesiems), kitaip dar vadinama Kipro Rivjera, kuri tęsiasi jūros pakrante nuo Amathus įlankos iki senojo uosto. Čia įsikūręs ir puikus vandens pramogų parkas Fasouri su linksmai nuteikiančiais vandens kalneliais ir kitais vandens atrakcionais. Tai puiki poilsio vieta tiek mažiems, tiek dideliems.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.