Įvairūs
ŠALYS  »  Kipras  »  Pafas
Pafas - nedidelis kurortinis miestelis išsidėstęs Kipro salos pietvakariuose. Dabartiniu metu tai šiuolaikiškas prabangus kurortas, kuriame gausu viešbučių pagal kiekvieno skonį. Įžymiausia kurorto vieta - senasis Pafo uostas su išlikusiu gynybiniu fortu miesto centre, kur kiekvienais metais rugsėjo mėnesį vyksta tradicinė “Otelo” opera. Netoli prieplaukos, apsuptos sniego baltumo jachtų, apkabinėtų žvejų tinklais, tęsiasi pėsčiųjų promenada. Čia gausu suvenyrų parduotuvių, smuklių, barų, visoje saloje garsėjančių žuvų tavernų, naktinių klubų ir diskotekų. Visi Pafo paminklai įtraukti į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą.
 
Pafas - itin vaizdinga vieta, čia yra daugybė požeminių šaltinių, gausu žalumos. Čia puikiai dera smėlio paplūdimiai ir uolėta pakrantė, pušų ir kedrų augmenija, bananų plantacijos ir vynuogynai. Į šiaurės vakarus nuo Pafo išsidėstęs Akamas pusiasalis, kuriame yra unikalus gamtos draustinis. Tai didžiulė civilizacijos nepaliesta teritorija, garsėjanti augalijos įvairove, laukine gamta, geologija, neįprastu landšaftu ir pakrante, turtinga istoriniu bei kultūriniu paveldu. Viena iš gražiausių Pafo vietų - Coral Bay įlanka.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.