Įvairūs
ŠALYS  »  Kuba  »  Varadero

Pasaulinio garso kurortas – Varaderas

Šis kurortas – didžiausias Karibų jūroje. 20 km balto smėlio paplūdimių – tikras rojus saulę ir gamtą mėgstantiems žmonėms, o kur dar krikštolo skaidrumo jūros vanduo, nuostabūs paplūdimiai, saulės švelnumas ir malonumas patirtas nuo apsilankymo šioje saloje! Pasauliniai viešbučių tinklai čia stato savo viešbučius. Laimei, Varaderas yra ganėtinai didelis, tad neatrodo perpildytas. Pirmieji turistai į Varaderą atvyko 1872 m., tačiau ši vieta išgarsėjo praeito šimtmečio 30-iais metais, kuomet čia įsikūrė vienas iš turtingiausių to meto žmonių – multimilijonierius Diuponas. Po jo į Varaderą poilsiui pradėjo keliauti ir kiti Amerikos turtuoliai, tarp kurių buvo garsusis gangsteris Al Kaponė, Kubos diktatorius Batista. Dabar dauguma turistų atvyksta iš Europos ir Kanados. Varaderas – egzotiškas, vaizdingas pajūrio kurortas, kuriame daugybė naujų viešbučių, restoranų, klubų, diskotekų. Gyvenimas čia nesustoja nei minutei. Čia Jūs puikiai galėsite suderinti poilsį paplūdimyje bei įdomų naktinį gyvenimą – laiką galėsite leisti jaukiame restoranėlyje ir pasimėgauti įvairiausiais kubietiškos virtuvės patiekalais ar apsilankyti diskotekoje.

Jei panorėsite susipažinti su miesto istoriniais ir kultūriniais paminklais, vertėtų apsilankyti 1897 m. ispanų pastatytame forte, senoviniame indėnų ceremonijų centre „Cueva de Ambrosi” su daugybe uolos piešinių. Miesto muziejuje galima daugiau sužinoti apie vietos indėnų gyvenimą ir jų senovės kultūrą. Taip pat galėsite apsilankyti Diupono viloje, delfinariume ir pasivaikščioti po miesto pramogų parką „Jasone”. Vietiname suvenyrų turguje galėsite įsigyti įvairiausių vietos meistrų dirbinių.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.