Įvairūs
ŠALYS  »  Sicilija  »  Taormina
Taormina dalijama į dvi dalis: istorinį miesto centrą, esantį ant Tauro kalno, ir Taormina Mare - kurortinę dalį, įsikūrusią kalno papėdėje.

Taormina Mare – tai nenusakomo grožio Jonijos jūros pakrantė su įlankėlėmis ir iškyšuliais, apaugusi jūros vėjų glostomais kaktusais ir oleandrais. Čia senovinėse vilose įsikūrę prabangūs viešbučiai, nuostabiose įlankėlėse tarp uolų išsimėtę puikūs smėlio paplūdimiai. Nuo aukštų uolėtų krantų atsiveria pasakiški peizažai: žydras dangus, smaragdinė jūra, kalnai, uolos ir slėniuose skęstančios alyvmedžių ir citrusinių vaismedžių giraitės. Jūsų laukia vaišingos kavinukės po atviru dangumi, svaiginantis gėlių aromatas, skambios itališkos melodijos, svetingi ir draugiški žmonės.

Už nedidelį mokestį funikulieriumi iš papėdės paplūdimio galima pasiekti Taorminos senamiestį. Įdomi Taorminos miesto architektūra: graikų, romėnų, arabų, normanų statiniai, jaukūs viešbutėliai, gausybė kavinukių. Taorminoje siūlome aplankyti II a. pr. Kr. pastatytą teatrą, nuo kurio tribūnų atsiveria Etnos ugnikalnio didybė; pasivaikščioti po buvusius privačius (dabar miestui priklausančius) viešuosius sodus. Jaukiuose restoranėliuose galima pasimėgauti Sicilijos virtuvės patiekalais, paskanauti patiekalų iš jūros gėrybių, saldėsių iš migdolų.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.