Įvairūs
ŠALYS  »  Tailandas  »  Pataja
PATAJA – Tailando Rivjera, visame pasaulyje žinomas tarptautinis kurortas. Tai tipiškas naktinio gyvenimo miestas, įsikūręs 147 km į rytus nuo Bankoko, Siamo įlankos pakrantėje. Čia tiesiogine prasme susitinka Rytai ir Vakarai, skirtingos tradicijos ir kultūros. Gatvės atgyja, duris plačiai atveria parduotuvės, barai, naktiniai klubai.

Tačiau nemanykite, kad Pataja – tai tik naktinio šurmulio kurortas, dienos metu čia taip pat neteks nuobodžiauti. Būtent netoli nuo Patajos galima pamatyti patį didžiausią sėdinčio budos atvaizdą. Vos 30 kilometrų nuo šio kurorto yra didžiulis kalnas su 160 metrų budos atvaizdu. Nuostabiausia tai, kad šis atvaizdas sudėliotas iš gryniausio aukso plokštelių. Patį kalną supa nuostabus parkas, puikiai tinkantis relaksacijai ir meditacijai. Šią vietą globoja tajų karališkoji šeima, ji laikoma stebuklinga.

Dienos metu aktyvaus poilsio mėgėjams Patajoje atviri golfo ir teniso aikštynai, galima plaukioti vandens slidėmis ir burlentėmis, jodinėti žirgais, nuvykti į dramblių fermą ir jais išjoti į džiungles. Teminiai parkai ir botanikos sodai daugelį supažindins su įvairiaspalviu gyvūnijos bei augmenijos pasauliu. Ir tai tik mažas lašelis to, ką turistas gali pamatyti šiame unikaliame kurorte.

Vienas svaigiausių Patajos naktinių perliukų - garsusis „Tiffany`s show“. Šiame transvestitų šou kasmet apsilanko tūkstančiai turistų. Žiūrėdamas šį spalvingą šou negali patikėti, kad tarp šių, meiliai besišypsančių bei plastiškai judančių scenoje „moterų“ išties nėra nė vienos moters!...
 
TROPINIS SODAS NONG NOOCH. Dvi dešimtis kilometrų nuo Patajos, gražiame slėnyje tarp kalnų, driekiasi didžiulis tropinis sodas, garsėjantis neįtikėtinomis parko kompozicijomis.

Nong Nooch, arba orchidėjų parkas, kaip jį vadina čia atvažiuojantys turistai, – tai didžiulė teritorija, kurią rūpestingos dekoratorių rankos pavertė amžinai žydinčiu sodu. Ypač vaizduotę pakeri voljeras su gyvais drugeliais, kaktusų paroda, palmių medžių kolekcija, orchidėjų sodas, davęs pavadinimą pačiam parkui.
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių Tailande istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.