Traukinių bilietai
ŠALYS  »  KROATIJA

KROATIJA

Traukiniu po Kroatiją
Traukiniu po Kroatiją
Sostinė: Zagrebas
Valiuta: Kroatijos kuna (HRK)
Oficiali kalba: kroatų
Gyventojų skaičius: 5 mln.
Šalies plotas: 56 542 km²
Pagrindiniai miestai: Zagrebas, Splitas, Rijeka, Osijekas, Zadaras, Karlovacas, Dubrovnikas.

Švelnus klimatas, nepaprasto švarumo Adrijos jūra, šimtai salelių, nuostabios pakrantės ir paplūdimiai, saulė, vaizdingieji Dinarų kalnai, įspūdingas gamtovaizdis nacionaliniuose parkuose bei architektūros paminklai palieka neišdildomą įspūdį kiekvienam keliautojui. Šeši pasaulio paveldo objektai ir aštuoni nacionaliniai parkai liudija, kad šalis turi didžiulį kultūros lobyną. Taigi, Kroatijoje suteikiamos sąlygos ne tik puikiai pailsėti, bet ir susipažinti su šalies kultūriniu palikimu bei architektūriniais statiniais.

Įsikūrusi patrauklioje vietoje, šalis jungia Europos vakarus su rytais bei šiaurę su pietumis. Kroatiją galite pasiekti lėktuvu arba tiesioginiais traukiniais iš Austrijos, Čekijos, Šveicarijos, Vokietijos, Vengrijos, Slovėnijos, Italijos ar Graikijos. Po šalį galite keliauti su InterRail Global Pass ir InterRail Croatia One Country Pass.

Kroatijos geležinkelių tinklas HZ Putnicki prijevoz (HZ) labiausiai išplėtotas aplink šalies sostinę Zagrebą. Geležinkelis jungia visus pagrindinius Kroatijos miestus, išskyrus Dubrovniką. Jei norite aplankyti Dubrovniką, jums teks keliauti traukiniu į Splitą, o iš jo persėsti į autobusą.
 
Šalyje traukiniai skirstomi į įprastus keleivinius ir greituosius (express) traukinius. Dviratį galite gabenti ik įsigiję dviračio bilietą.

GELEŽINKELIŲ TINKLO KROATIJOJE ŽEMĖLAPIS

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.