Traukinių bilietai
ŠALYS  »  BELGIJA

BELGIJA

Traukiniu po Belgiją
Traukiniu po Belgiją
Sostinė: Briuselis
Valiuta: euras (EUR)
Oficiali kalba: olandų, prancūzų bei maža dalimi vokiečių
Gyventojų skaičius: 10,4 mln
Šalies plotas: 30 528 km²
Pagrindiniai miestai: Briuselis, Antverpenas, Lježas, Gento, Briugė.

Belgija - nedidelė valstybė šiaurės vakarų Europoje; jos krantus skalauja Šiaurės jūra. Šiaurėje ji ribojasi su Nyderlandais, pietuose - Prancūzija ir Liuksemburgu, vakaruose - Vokietija. Kelionės į Belgiją metu būtina aplankyti šiuos miestus - Briuselį, Briugę, Antverpeną, Gentą. Pažintis su Belgija dažniausiai turistų pradedama nuo šalies sostinės. Šalis didžiuojasi paplūdimiu, Ardėnų kalnais, traukiančiais dviračių mylėtojus, istoriniais miestais Briuseliu, Antverpenu, Briuge.

Belgiją patogiausia pasiekti lėktuvu arba traukiniu. Belgija tiesioginiais traukinių reisais sujungta su Olandija, Liuksemburgu, Prancūzija ir Vokietija.

Šalyje išplėtotas puikus geležinkelio tinklas, todėl šiandien labai paprasta Belgiją apkeliauti traukiniu. Kelionė iš Briuselio į Antverpeną trunka mažiau nei valandą, iš Briugės į Gentą – 30 minučių, o iš Gento į Antverpeną - vos 50 minučių.

Paprastai traukiniuose Belgijoje įrengtos I-os ir II-os klasės vietos. Daugelis tarptautinių greitaeigių traukinių turi įrengtus barus, aptarnaujančius visus keleivius. Dviračius daugelyje traukinių galima gabenti tik perkant specialų dviračių bilietą. Apie dviračio transportavimą teiraukitės geležinkelio stotyse. Kai kuriuose tarptautiniuose traukiniuose rezervacija yra būtina.
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.