Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ITALIJA

ITALIJA

Italija
Italija
Sostinė: Roma
Valiuta: euras
Respublikos diena: birželio 2 d.
Oficiali kalba: italų
Gyventojų skaičius: 60 mln.
Šalies plotas: 301 263 km²
Pagrindiniai miestai: Roma, Milanas, Neapolis, Genuja, Bolonija, Venecija, Florencija, Verona, Paduva.

Daugelis ne tik svajoja, bet ir įgyvendina savo svajonę pakeliauti po Italiją traukiniu. Italiją patogiausia pasiekti lėktuvu, traukiniu (tiesioginės traukinių jungtys su Prancūzija, Austrija ir Slovėnija) arba keltu (iš Graikijos, Ispanijos, Prancūzijos).

Norint pamatyti kerintį Italijos kraštovaizdį, patogiausia keliauti traukiniais. Roma, Florencija, Pisa, Venecija, nuostabūs Italijos peizažai, Toskanos kalvos, padengtos vynuogynais, didingos Dolomitinės Alpės, melancholiški jūros krantai, ramūs kaimai ir triukšmingi miestai - visa tai ir dar daugiau pamatysite ir pajausite keliaudami traukiniu.

Kelionė traukiniu į didžiuosius miestus Italijoje itin patogi. Florenciją iš Romos galima pasiekti per 1 valandą, Pizą iš Florencijos - per 45 minutes, Veneciją iš Florencijos vos per 3 valandas ir visa kelionė iš Romos į Veneciją trunka 5 valandas.

Italijos traukiniuose rūkyti draudžiama. Dviračius vežtis leidžiama tik priemiesčių ir regioninių maršrutų traukiniuose, išsipirkus dviračių vežimo bilietą.

Ypač patogu keliauti su InterRail Italy Pass. Su juo galėsite neribotai keliauti vietinėmis Italijos geležinkelio linijomis pirmos arba antros klasės vagonuose. Žinoma, pirmosios klasės vagonai komfortiškesni, erdvesni ir tylesni.
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.