Traukinių bilietai
ŠALYS  »  BULGARIJA

BULGARIJA

Po Bulgariją traukiniu
Po Bulgariją traukiniu
Sostinė: Sofija
Valiuta: levas (BGN)
Oficiali kalba: bulgarų
Gyventojų skaičius: 7,6 mln.
Šalies plotas: 111 910 km2
Pagrindiniai miestai: Sofija, Plovdivas, Varna, Burgas.

Bulgarija – valstybė pietryčių Europoje; jos krantus skalauja Juodoji jūra. Šiaurėje ji ribojasi su Rumunija, pietuose – Graikija ir Turkija, vakaruose – Serbija ir Makedonija. Tai šalis, galinti pasiūlyti itin platų kultūrinių vertybių bei pramogų spektrą. Bulgarija turtinga savo gamta: kurortai vilioja balto smėlio paplūdimiais ir žydra jūra, o Balkanų, Rilos, Antibalkanų, Rodomų ir Pirino kalnai užima net 2/3 šalies teritorijos.

Bulgariją galima pasiekti lėktuvu, autobusu arba traukiniu. Šalis tiesioginiais traukinių reisais sujungta su Graikija, Rumunija, Serbija, Turkija, Vengrija ir Austrija.

Šalyje išplėtotas geležinkelio tinklas, todėl pasiekti pagrindinius šalies miestus ir miestelius traukiniu šiandien gana paprasta. Nacionalinis traukinių vežėjas – Bulgarijos geležinkeliai (BDZ). Kelionė iš Sofijos į Varną trunka maždaug 7-8 val., iš Sofijos į Burgas – 6-7 val. Visos kelionės metu galite mėgautis įspūdingu kintančiu šalies kraštovaizdžiu.

Paprastai traukiniuose Bulgarijoje įrengtos I-os ir II-os klasės vietos. Daugelis tarptautinių greitaeigių traukinių turi įrengtus barus, aptarnaujančius visus keleivius. Dviračius daugelyje traukinių galima gabenti tik perkant specialų dviračių bilietą. Apie dviračio transportavimą teiraukitės geležinkelio stotyse. Nors vietos rezervacijos čia nėra paplitusios, kai kuriuose tarptautiniuose traukiniuose vietos rezervacija yra būtina.

Keliauti traukiniais po Bulgariją galite naudodamiesi InterRail Pass ir Balkan Flexipass bilietais.

GELEŽINKELIŲ TINKLO BULGARIJOJE ŽEMĖLAPIS
 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.