Traukinių bilietai
ŠALYS  »  SLOVAKIJA

SLOVAKIJA

Kelionė traukiniu po Sloavakiją
Kelionė traukiniu po Sloavakiją
Sostinė: Bratislava
Valiuta: euras
Oficiali kalba: slovakų
Gyventojų skaičius: 5,4 mln.
Šalies plotas: 48 845 km2
Pagrindiniai miestai: Bratislava, Košice, Prešovas, Nitra, Žilina, Poprada.

Traukiniai yra geriausias būdas pažinti Slovakiją. Slovakija pasižymi nuostabia gamta. Čia gausu kalnų: Tatrai nusidriekę beveik per pusę šalies šiaurinės dalies, prie Bratislavos pasideda Karpatai. Slovakijoje gausu uolų, kanjonų, krioklių. Čia teka Dunojus, antra ilgiausia upė Europoje, o miestai žavi savo verdančiu gyvenimu ir istorija.

Bratislava, Slovakijos sostinė, yra įvairiausių transporto rūšių - traukinių, laivų, oro, automobilių - kelių susikirtimo taškas. Slovakiją galima pasiekti lėktuvu, autobusu, o Bratislavos ir Vienos oro uostus teskiria 50 km atstumas. Slovakijoje gerai išplėtotas geležinkelių tinklas.

InterRail Global Pass ir InterRail Slovakia Pass bilietai galioja visuose nacionalinės Slovakijos geležinkelių kompanijos ZSSK traukiniuose bei kai kuriose privačiose kompanijose. Šalis turi platų traukinių tinklą, o traukiniai pasižymi patikimumu ir švara.


Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.