Traukinių bilietai
ŠALYS  »  NORVEGIJA

NORVEGIJA

Norvegija
Norvegija
Sostinė: Oslas
Valiuta: Norvegijos krona
Valstybinė diena: spalio 12 d.
Oficiali kalba: norvegų
Gyventojų skaičius: 4 610 820
Šalies plotas: 323 802 km²
Pagrindiniai miestai: Oslas, Bergenas, Stavangeris, Kristiansandas, Trodheimas

Norvegija – tai vakarinėje Skandinavijos pusiasalio dalyje įsikūrusi šalis, žavinti savo gamta ir kontrastingu kraštovaizdžiu. Norvegijos Karalystė yra šiauriausia Europos šalis, traukianti turistus įspūdinga iškyšulių bei fiordų išvagota pakrante, kalnais, kalnų upėmis ir kriokliais. Traukiniu po Norvegiją galima keliauti su InterRail Global Pass, InterRail Norway (One Country) Pass arba su atskirais traukinių bilietais.
 
Norvegiją patogiausia ir, ko gero, pigiausia, pasiekti lėktuvu.

Norvegijos valstybinis geležinkelių tinklas (NSB) apima daugiau nei 3000 kilometrų geležinkelių, 775 tunelius ir daugiau nei 3000 tiltų. Šalis tiesioginiais traukiniais sujungta su Švedija. Į Norvegiją galima atplaukti keltu iš Danijos.

Šalyje išplėtotas geležinkelių tinklas driekiasi nuo pietvakarių pakrantės iki Bodø ir jungia visus pagrindinius miestus. Centrinė geležinkelio stotis yra Stasjon Osle, kitaip dar vadinama Oslas-S. Iš šios stoties išvyksta beveik visi tolimojo susisiekimo traukiniai.

Visi traukiniai Norvegijoje yra klasifikuojami į antrąją klasę. Tik nedidelis traukinių skaičius siūlo pirmos klasės kupė, vadinamas „Komfort“ su nemokama kava arba arbata bei laikraščiais.

Norvegijoje draudžiama rūkyti tiek geležinkelio stotyse, tiek traukiniuose. Jūs galite vežtis dviračius, tačiau jei keliausite tolimojo susisiekimo traukiniu, vietą šiai transporto priemonei reikėtų užsisakyti gerokai iš anksto.
 
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.