Traukinių bilietai
ŠALYS  »  PRANCŪZIJA

PRANCŪZIJA

Paryžius
Paryžius
Sostinė: Paryžius
Valiuta: eurai
Valstybės diena: liepos 14 d.
Oficiali kalba: prancūzų
Gyventojų skaičius: 62 752 136
Šalies plotas: 551 695 km²
Pagrindiniai miestai: Paryžius, Marselis, Nica, Lionas, Lille.

Prancūzija yra viena labiausiai lankomų šalių pasaulyje. garsėjanti ilgiausia Europoje pakrante, nepaprasto grožio kalnais, 31 į UNESCO sąrašą įtrauktu objektu, romantiškąja sostine, menu ir ekstravagancija, nedideliais romantiškais Viduržemio jūros miesteliais, vynais ir kvepalais. Paryžius, Bordo, Marselis, Nica... Visa tai įmanoma pamatyti ir patirti keliaujant traukiniais su France Rail Pass, InterRail Global Pass arba InterRail One Country Pass po Prancūziją.

Šalies geležinkelio linija yra sujungta su kaimyninėmis valstybėmis Ispanija, Italija, Šveicarija, Vokietija, Liuksemburgu ir Belgija. Į šalį galima atskristi lėktuvu arba atplaukti keltu iš Didžiosios Britanijos ir Airijos.
 
Šalyje nutiesta „Eurostar“ greitųjų traukinių linija jungia Lille ir Paryžių su Londonu per Kale-Doverio tunelį. Šis traukinys nėra įtrauktas į InterRail Pass, todėl keliautojams siūlomas specialus „Eurostar“ bilietas už prieinamą kainą. Thalys greitųjų traukinių linija leidžia iš Paryžiaus pasiekti Briuselį ir kitus miestus Olandijoje ir Vokietijoje.
 
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.