Traukinių bilietai
ŠALYS  »  JUODKALNIJA

JUODKALNIJA

Kelionė traukiniu po Juodkalniją
Kelionė traukiniu po Juodkalniją
Sostinė: Podgorica
Valiuta: euras
Valstybinė diena: birželio 3d.
Oficiali kalba: juodkalniečių
Gyventojų skaičius: 625 tūkst.
Šalies plotas: 14 026 km²
Pagrindiniai miestai: Podgorica, Nikšičius, Bijelo Poljė, Beranė, Baras

Aukšti kalnai, švarios upės, kalnų ežerai bei daugybė sniego žiemos metu mėgstantiems slidinėjimą. Visa tai gali pasiūlyti Juodkalnija, masinio turizmo dar neatrasta šalis. Vasaros metu tipiškas žemyninis klimatas sudaro puikias galimybes maudytis Limo upėje ar ežeruose (Plavsko, Pesicos, Siskos...) dienos metu, o vakarais mėgautis gaiviu kalnų oru. Ši šalis traukia kultūrinėmis įdomybėmis ir tobulu, nuotraukoms tinkančiu kraštovaizdžiu.

Po šią šalį galima keliauti traukiniu tiek su atskirais bilietais, tiek su InterRail Global Pass (atskiro InterRail One Country Pass bilieto Juodkalnijoje nėra).

Svarbiausios traukinių kryptys Juodkalnijoje yra sostinė Podgorica ir jūrų uostas Baras. Pagrindinė traukinių jungtis į Juodkalniją eina per Serbijos sostinę Belgradą.

Juodkalnijos geležinkeliai (ŽCG, Željeznica Crne) valdomi keturių atskirų kompanijų, kurios koordinuoja ir plėtoja geležinkelių infrastruktūrą, keleivių, krovinių gabenimą. Juodkalnija yra Tarptautinės geležinkelių sąjungos (UIC) narė.

Pagrindinės geležinkelių linijos:
Baras – Podgorica – Belgradas (Serbija)
Podgorica – Nikšičius
Podgorica – Škoderis (Albanija)

Dviračius galima vežtis vietinio susisiekimo Juodkalnijos traukiniuose, o nusipirkus specialų bilietą - ir tarptautiniuose reisuose.
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.