Traukinių bilietai
ŠALYS  »  JUODKALNIJA  »  MARŠRUTAI

MARŠRUTAI


AKTYVUS POILSIS

Juodkalnija paskutiniais metais stipriai išvystė aktyvaus poilsio turizmą. Nemažai kompanijų investavo į mokymus ir įrangą ir siūlo plaukimą plaustais (viename iš giliausių Europos kanjonų), baidarėmis, važinėjimą kalnų dviračiais, kopimą į kalnus, nardymą, buriavimą, jėgos aitvarų sportą, jodinėjimą žirgais, žygiavimą ir skraidymą parasparniais.
Juodkalnija yra fantastiška vieta kalnų gerbėjams. Centrinė šalies dalis yra negyvenami kalnynai ir užžėlę miškai su puikiu peizažu. Miškai pilni žvėrių: meškų, vilkų, retkarčiais galima sutikti lūšių.
Nors Juodkalnija ir neturi povandeninių Šarm el Šeicho koralų rifų, tačiau šalies vandenyse yra nemažai pusiau egzotiškų rūšių, nuostabus matomumas, ypatinga povandeninė topografija ir gausybė nardymui pritaikytų istorinių, skendusių laivų (7 laivai vien Kotoro įlankoje).

DURMITORAS

Juodkalnijoje yra keturi nacionaliniai parkai. Durmitoro nacionalinis parkas pritraukia daugybę turistų dėl savo nuostabios gamtos grožio. Šalies šiaurėje esančiame laukinės gamtos kampelyje yra daug galimybių aktyviai praleisti laiką. Žygiai, alpinizmas, vaikščiojimas, plaukimas, slidinėjimas, šokinėjimas su guma, plaukimas plaustais yra tik dalis veiklų, kuriomis galite mėgautis Durmitore. Vietinis maistas ir firminiai patiekalai irgi yra dalis to, kuo mėgausitės gaiviais vakarais.

RIVJERA

Kotoro įlanka, ko gero, viena gražiausių įlankų pasaulyje. Čia įsikūręs stulbinantis Kotoro miestas – gerai išsaugotas viduramžių miestas su gilia istorija. Klajodami po siaurus jo labirintus ir akmenimis grįstomis gatvėmis užklysite į gyvas turgaus aikštes, daugybę senovinių bažnyčių ir gausybę smagių barų ir restoranų. Nepraleiskite pro akis XII a. Šv. Trifono katedros, Šv. Luko bažnyčios ir Šv. Nikolajaus ortodoksų bažnyčios. Kotoras įsikūręs tarp mėlynos jūros vienoje pusėje ir stačios kalvos kitoje. Kelias į kalvą yra varginantis, bet užlipus 1500 laiptelių atsiveria nuostabus įlankos vaizdas bei seni įtvirtinimai viršuje.

BUDVA

Budva išlieka viena populiariausių lankomų vietovių ir gali pasigirti nuostabiais paplūdimiais bei gražiu, sienomis aptvertu miesto centru. Vaizdingas senamiesčio centras įsikūręs mažame pusiasalyje ir jo siauri, vingiuoti keliukai slepia daugybę istorinių pastatų, bažnyčių ir mažų aikščių. Tarp įdomiausių monumentų čia yra VII a. Šv. Jono bažnyčia, VIII a. Puntos Santa Marija ir XII a. Šv. Sava bažnyčia. Viduramžių miesto tvirtovė, dar vadinama citadele, yra visiškai šalia spalvingos Švč. Trejybės bažnyčios, pastatytos 1804 m. Apie 30 km Budvos Rivjeros kranto vadinama „Smėlėtųjų paplūdimių rivjera“, kurioje yra daugybė žavingų kaimelių bei istorinių monumentų. Viešbučių ir restoranų ruožas skiria jį nuo įspūdingo Lovčeno kalnų masyvo.

PERASTAS

Mažame, bet gražiame Perasto miestelyje daugiausia nuostabios architektūros iškilo XVII ir XVIII a., kuomet jis priklausė Venecijos Respublikai. Tipinė Veneto baroko architektūra buvo puikiai išsaugota. Žymiausi yra Bujovičių, Zmajevičių, Badovičių ir Smekja rūmai, kurie kadaise priklausė turtingiems jūrų kapitonams.

ULCINAS

Pačiuose pietuose esantis Ulcinas yra vienas seniausių Adrijos jūros pakrantės miestelių su žaviu centru ir natūraliu gamtovaizdžiu. Šis miestas yra puiki vieta, iš kur galima leistis į pažintį su senuoju Baro miestu, Skadaro ežeru arba net pervažiuoti į Albaniją. Šalia esantis Herceg Novis -kitas žavingas Juodkalnijos miestelis su gražiu senuoju miesto centru ir nemažai įdomių bažnyčių, aikščių ir tvirtovių.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Kelionė traukiniu po Juodkalniją, Budva
Kelionė traukiniu po Juodkalniją, Budva
Kelionė traukiniu, Juodkalnija, Durmitor nacionalinis parkas
Kelionė traukiniu, Juodkalnija, Durmitor nacionalinis parkas
Perastas, kelionė traukiniu po Juodkalniją
Perastas, kelionė traukiniu po Juodkalniją

© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.