Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ISPANIJA

ISPANIJA

Ispanija, Barselona
Ispanija, Barselona
Sostinė: Madridas
Valiuta: euras
Valstybinė diena: spalio 12 d.
Oficiali kalba: ispanų
Gyventojų skaičius: 46 mln.
Šalies plotas: 504 750 km²
Pagrindiniai miestai: Madridas, Barselona, Valensija, Mursija, Sevilija, Saragosa

Ispanija yra vienas populiariausių kelionių su InterRail Pass maršrutų. Po šią šalį galima keliauti ir su Renfe Spain Pass bilietu. Keliautojus traukia skirtinga kultūra Madride, Barselonoje ar Sevilijoje, saulėti smėlio paplūdimiai, kalnuoti regionai.

Ispaniją patogiausia pasiekti lėktuvu arba traukiniu. Ispanija tiesioginiais traukiniais yra sujungta su Portugalija ir Prancūzija. Į šalį galima atplaukti keltu iš Italijos.

Ispanijos geležinkeliai (The Red Nacional de los Ferrocarilles Españoles – RENFE) driekiasi per didžiąją Ispanijos dalį ir jungia visus regionus ir pagrindinius miestus. RENFE traukiniai garsėja kokybe, komfortu ir punktualumu.

Iš Madrido keliautojai gali lengvai pasiekti bet kurį Ispanijos miestą. Pavyzdžiui, kelionė iš Madrido į Barseloną trunka apie 3 val. Kasdien kas valandą vyksta apie 20 traukinių. Yra keletas naktinių traukinių, jungiančių didžiuosius miestus.

Ispanijoje greituosiuose traukiniuose (pvz., AVE), I-oji klasė vadinama „Preferente“, o II-oji – „Turista“. Daugumoje greitųjų traukinių siūlomos papildomos paslaugos: telefonas, užkandžių baras ar restoranas.
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.