Traukinių bilietai
ŠALYS  »  AUSTRIJA

AUSTRIJA

Traukiniu po Austriją
Traukiniu po Austriją
Sostinė: Viena
Valiuta: euras (EUR)
Oficiali kalba: vokiečių, autonominių grupių regionuose oficialiai pripažintos kroatų, slovėnų ir vengrų.
Gyventojų skaičius: 8,3 mln.
Šalies plotas: 83 870 km2
Pagrindiniai miestai: Viena, Gracas, Zalcburgas, Villach Lincas, Insbrukas.

Austrija – tai nedidelė valstybė Centrinėje Europoje; šiaurėje ribojasi su Vokietija ir Čekija, rytuose ‒ Slovakija ir Vengrija, pietuose ‒ Slovėnija ir Italija, vakaruose ‒ Šveicarija bei Lichtenšteinu. Nors Austrija yra žemyninė valstybė, neturinti priėjimo prie jūros, tačiau jos pasididžiavimas – Alpių kalnai, kurie užima net 60 % šalies teritorijos.

Austriją patogiausia pasiekti lėktuvu, autobusu arba traukiniu. Šalis tiesioginiais traukinių reisais sujungta su Vengrija, Slovakija, Slovėnija, Italija, Čekija, Vokietija, Lichtenšteinu ir Šveicarija.

Šalyje plačiai išplėtotas geležinkelio tinklas, todėl kelionės traukiniu Austrijoje yra patogiausias būdas nusigauti iš vieno miesto į kitą ir mėgautis kvapą gniaužiančiais peizažais. Čia veikia pagrindinė geležinkelių bendrovė „Österreichische Bundesbahnen“ (ÖBB) ir privati įmonė „ROeEE“.

Regioniniuose ir tarpregioniniuose traukiniuose keleiviai gali rinktis vietas I-os ir II-os klasės vagonuose. Daugelis tarptautinių greitaeigių traukinių turi įrengtus restoranus, aptarnaujančius visus keleivius. Dviračius gabenti galima beveik visuose traukiniuose, prieš tai įsigijus specialų bilietą dviračiams.
 
Austrijoje galite naudotis InterRail Pass arba European East Pass bilietais.


Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.