Traukinių bilietai
ŠALYS  »  OLANDIJA

OLANDIJA

Kelionė traukiniu po Olandiją
Kelionė traukiniu po Olandiją
Sostinė: Amsterdamas
Valiuta: euras
Valstybės diena: balandžio 30 d.
Oficiali kalba: olandų
Gyventojų skaičius: 16 707 000
Šalies plotas: 41 526 km²
Pagrindiniai miestai: Amsterdamas, Roterdamas, Haga, Utrechtas, Mastrichtas

Olandija yra Šiaurės Vakarų Europos šalis, kurios pakrantę skalauja Šiaurės jūra, o sienos ribojasi su kaimynėmis Belgija ir Vokietija. Olandija garsi menais ir tapyba, tradicine šalies architektūra, vietinių žmonių neformalumu ir laisvumu, juvelyrikos ir deimantų apdirbimo pramone, daugybe kanalų, tiltų ir tiltelių, kasmetiniu vienu iš svarbiausių džiazo festivaliu „North Sea Jazz Festival“, visiems puikiai girdėtu Raudonųjų žibintų kvartalu Amsterdame. Kaimo vietovėse daugybė vaizdingų tradicinių kaimų, vilų, fermų, vėjo malūnų. Beje, vėjo malūnai yra neatsiejama Olandijos kraštovaizdžio dalis (ir puikus suvenyras namams). Olandija dar vadinama dviračių ar sūrio šalimi.

Visa tai galite aplankyti keliaujant paprasčiausiu būdu – traukiniais. Geležinkelių tinklas gana gerai išvystytas, tad po Olandiją galite keliauti tiek su InterRail Global Pass, tiek su InterRail Benelux Pass, kuris galioja dar ir Liuksemburge bei Belgijoje, tiek su atskirais traukinių bilietais į konkrečius maršrutus iš Amsterdamo ar kitų Olandijos miestų.
 
Į Olandiją galima atvykti lėktuvu tiesiogiai į Amsterdamą arba Eindhoveną, autobusu ar keltu.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.