Traukinių bilietai
ŠALYS  »  OLANDIJA  »  MARŠRUTAI
AMSTERDAMAS
Amsterdamas yra be galo žavus, spalvingas ir turistus traukiantis miestas. Turėsite puikią progą pasigrožėti nuostabiais miesto vaizdais plaukiodami valtimi Amsterdamo kanalais, kurių yra daugiau nei 50, ir kuriuos puošia dar daugiau tiltų bei tiltelių. Jei norėsite pasižvalgyti po miestą ne iš valties, galite išsinuomoti dviratį. Dviračių takų infrastruktūra puiki, daugybė dviračių kelių jungia visą miestą. Ne be reikalo Olandija vadinama dviračių šalimi. Amsterdame lankomų objektų sąrašas tikrai nemažas, bet norisi šiek tiek nuklysti ir į aplinkinius miestus. Tai padaryti greičiausiai ir, ko gero, pigiausiai, galima vykstant traukiniu iš Amsterdamo.

TULPĖS IR VĖJO MALŪNAI
Keukenhof gėlių sodas turi būti jūsų lankomų vietų sąraše. Šį Europos sodą rasite Lisse mieste (nuo Amsterdamo traukiniu vykite iki Schiphol stoties, o tada autobusu iki Lisse). Nuo neaprėpiamų įvairiausių gėlių skaičius, daugiau kaip 2700 medžių, tiesiog unikalaus gražumo ir spalvingumo augalų paviljonų jūs tikrai liksite sužavėti. Pagrindinės gėlės – tulpės. Čia jos pradėtos auginti XVI a. ir dabar Olandija vadinama tulpių šalimi. Apsilankymas sode yra mokamas. Keukenhof laikomas antruoju pagal dydį sodu pasaulyje. Deja, čia apsilankyti galima tik pavasarį (kovo 20d. – gegužės 17d.) kuomet visas gražumas bunda :) Beje, verta sudalyvauti ir pavasarį vykstančiame kasmetiniame Gėlių parade. Norėdami susipažinti su Olandijos tulpių svogūnėlių istorija, būtinai aplankykite juodųjų tulpių muziejų Museum De Zwarte Tulp.
Kinderdijk taip pat yra viena lankomiausių vietų Olandijoje ir yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. 16 km nuo Roterdamo įsikūręs kaimelis garsėja unikaliu vaizdu – čia stūkso 19 vėjo malūnų, kurie buvo pastatyti XVIII a. Vėjo malūnai tapo vienu iš Olandijos atvaizdų. Lankymas mokamas. Pro šią vietą važiuoja 90 autobusas iš Utrechto centrinės stoties į Alblasserdam.

ROTERDAMAS
Roterdamas - didžiausias Europos uostas, gana senas miestas, kur rasite daugybę istorinio bei kultūrinio paveldo objektų, istorinių muziejų. Gyvūnų mylėtojai gali apsilankyti viename iš gražiausių Europos zoologijos sodų – Blijdorp Zoo. Kijk-Kubis – tai kubo formos avangardinio stiliaus namas muziejus. Pastatas kurtas garsaus architekto Rem Koolhaas. Muziejuje pateiktos 25 skirtingo tipo ekspozicijos: šiuolaikinės dailės, dizaino, fotografijos ir kiti eksperimentai įvairiomis temomis.

MASTRICHTAS
Tai vienas gražiausių Olandijos miestų, pasipuošęs akmenimis grįstomis gatvėmis, senais pastatais, gražiomis katedromis ir šaligatviuose įsikūrusiomis kavinukėmis. Miestas išsiskiria savo kultūra nuo visų kitų. Tam turi įtakos belgiška atmosfera, kadangi Mastrichtas yra visai netoli Belgijos. Į Mastrichtą galite atvykti tiesioginiu traukiniu iš kitų Olandijos miestų.

UTRECHTAS
Kitas mielas miestas, kuriame galima pasigrožėti žaviomis prieplaukomis, nedidelėmis kavinukėmis, įsikūrusiomis rūsiuose, didingais paminklais. Utrechto miesto centras yra už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo pagrindinės traukinių stoties. Norint pasižvalgyti iš aukščiau galima užlipti į Dom bokštą – 465 žingsniai ir jūs Olandijos aukščiausioje bažnyčios varpinėje. Neįprastas muziejus Speelklok, kuriame galima ne tik apžiūrėti muzikos instrumentus, bet ir jais pagroti. Atsikvėpti ir ramiai pasėdėti galėsite Lepelenburg parke.

ALKMARAS
Miestas garsėja sūrio turgumi. Kadangi Olandija dar vadinama ir sūrio šalimi, apsilankyti šiame turguje tiesiog privalu. Miestas įsikūręs 37 km nuo Amsterdamo, čia atvykti galima tiesioginiu traukiniu iš Amsterdamo centrinės stoties. Traukiniai vyksta 4 kartus per valandą. Turgus yra miesto centre ir yra atviras balandžio 4 d. - rugsėjo 5 d. nuo 10 val. iki 12.30 val. Čia vyksta ir grupinės ekskursijos.

HARLEMAS
Harlemas tai nedidelis flamandų kultūrą atspindintis miestas, buvęs vienas iš svarbiausių tulpių prekybos vietų. Miestas lankytojus traukia puikiais muziejais (Frans Hals, Corrie ten Boom), prabangiomis parduotuvėmis, viešbučiais, smėlėtais paplūdimiais, nuostabiomis vietomis, įvairiausiais restoranais. Iš Amsterdamo į Harlemą traukinys atvyksta per maždaug 20 minučių.

Daugiau kelionių traukiniu iš Amsterdamo >

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Kelionės traukiniu Olandijoje, Amsterdamas
Kelionės traukiniu Olandijoje, Amsterdamas
Kelionės traukiniu Olandijoje Keukentrof
Kelionės traukiniu Olandijoje Keukentrof
Kelionės traukiniu Olandijoje vėjo malūnai
Kelionės traukiniu Olandijoje vėjo malūnai

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.