Traukinių bilietai
ŠALYS  »  OLANDIJA  »  TRAUKINIAI

TRAUKINIAI

Keliauti Olandijoje traukiniu su InterRail Pass bilietu labai paprasta. Galėsite rinktis regioninius (Sprinter), tarpmiestinius (InterCity), greituosius (ICE) arba naktinius traukinius (CNS, EU).

Tarpmiestiniai traukiniai (InterCity) važinėja tarp didžiųjų miestų, pvz., Amsterdamo, Utrechto, Mastrichto ir pan. Taip pat gali vykti ir į kai kuriuos miestus kaimyninėse šalyse, pvz., tarp Amsterdamo ir Berlyno (Vokietija), Hagos ir Roterdamo bei Briuselio (Belgija).

Regioniniai traukiniai (Sprinter) jungia regionines vietoves su didžiaisiais Olandijos miestais (šie traukiniai yra lėtesni nei tarpmiestiniai traukiniai).

Greitieji traukiniai siūlo susisiekimą su pagrindiniais Danijos, Belgijos, Prancūzijos, Šveicarijos ir Austrijos miestais.
- ICE reisus vykdo tarp Amsterdamo ir Frankfurto (Vokietijos).
- Thalys greitieji traukiniai (greitis 300 km/val.) jungia Amsterdamą su Briuseliu (Belgija) ir Paryžiumi (Prancūzija).
- FYRA greitieji traukiniai kursuoja tarp Olandijos ir Belgijos miestų.

Naktiniais traukiniais labai patogu įveikti ilgus atstumus: nereikia mokėti už nakvynę viešbutyje, patogiai keliaujate, išsimiegate ir ryte nubundate norimame mieste puikiai pailsėję. Naktiniai traukiniai važiuoja tarp Amsterdamo ir Kopenhagos, Miuncheno, Prahos, Varšuvos, Ciuricho.
- City Night Line traukiniais galima susisiekti su pagrindiniais Vokietijos, Danijos, Austrijos, Čekijos ir Šveicarijos miestais.
- Euronight (EU) traukiniai veža iš Amsterdamo į Berlyną (Vokietija) ir Varšuvą (Lenkija).

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.