Traukinių bilietai
ŠALYS  »  DANIJA

DANIJA

Kelionės traukiniu Danijoje
Kelionės traukiniu Danijoje
Sostinė: Kopenhaga
Valiuta: Danijos krona
Oficiali kalba: danų
Gyventojų skaičius: 5,6 mln.
Šalies plotas: 43,098 km2
Pagrindiniai miestai: Kopenhaga, Aarhus, Odense, Aalborg, Esbjerg, Randers, Kolding, Horsens.

Danija – valstybė, įsikūrusi salyne. Šioje šalyje yra daug gražių istorinių vietų, kurias verta aplankyti. Susisiekimas su kitais miestais gerai išvystytas, todėl patogu keliauti iš miesto į miestą. Traukiniu po Daniją galima keliauti su InterRail Global Pass, InterRail Denmark Pass (One Country) Pass arba su atskirais traukinių bilietais.

Daniją patogiausia pasiekti lėktuvu arba keltu.

Dauguma Danijos miestų turi dideles pėsčiųjų zonas miesto centre, kur smagu tiesiog mėgautis atmosfera. Na o sostinė Kopenhaga kažkada buvo vikingų žvejybos gyvenvietė. Iki šių dienų čia galima rasti senovės pėdsakų. Danijoje keliautojai mėgsta apsistoti atostogų nameliuose ir kempinguose. Svarbus šalies turizmo faktorius yra pakrantė, kuri, palyginus su šalies dydžiu, yra gana ilga. Turistams patrauklios vietos yra regionas prie Baltijos jūros ir dvi didžiosios Danijos salos - Zelandija ir Fiūnas - dėl gražios gamtos, nesugadintų paplūdimių, pilių ir dvarų įvairovės.

Susisiekimui palengvinti danai išrado geležinkelio keltus. Traukiniai perkeliami keltais, kerta jūros kanalus ir tęsia keliones. Šiandien vis dar išlikę keli tokie traukinių keltai į Kopenhagą ir Hamburgą, tačiau "Great Belt" tiltas daugelį jų pakeitė. Palyginus su didinga šalies infrastruktūra, Danijos traukiniai gana kuklūs, bet greiti ir modernūs. Dauguma tarpmiestinių traukinių siūlo pirmos klasės ramias ir erdvias kajutes.

Rekomenduojama rezervuoti vietą traukinyje, ypač jei keliaujate su bagažu arba su grupe. Rezervaciją galima atlikti perkant bilietą arba ir vėliau.

Be to, į kelionę traukiniu galite pasiimti ir savo dviratį. Danijoje dviračiai plačiai naudojami – nesvarbu, ar žiema ar vasara – visi važiuoja dviračiais. Dviračio transportavimas galimas visuose Danijos traukiniuose. Bilietą dviračiui galima nusipirkti perkant savo bilietą arba atskirai. Keliaujant gegužės – rugpjūčio mėnesiais su IC ir ICL traukiniais rekomenduojama nupirkti dviračio biliet iš anksto. Kai kurie traukiniai siūlo ir nemokamą dviračių transportavimą.
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.