Traukinių bilietai
ŠALYS  »  RUMUNIJA

RUMUNIJA

Kelionės traukiniu Rumunijoje
Kelionės traukiniu Rumunijoje
Sostinė: Bukareštas
Valiuta: Naujoji Rumunijos lėja (RON)
Valstybinė diena: gegužės 9 d.
Oficiali kalba: rumunų
Gyventojų skaičius: 22,3 mln.
Šalies plotas: 237 500 km²
Pagrindiniai miestai: Bukareštas, Jasai, Galacis, Timišoara, Konstanca, Krajova, Brašovas, Klužas-Napoka, Ploještis, Breila.

Rumunija yra didelė šalis ir keliauti traukiniu po ją patogu, nes geležinkelių tinklas gana plačiai išplėtotas. Po šalį galite keliauti turėdami tiek InterRail Pass, tiek Balkan Flexipass.

Rumuniją patogu pasiekti lėktuvu, autobusu arba traukiniu. Rumunija tiesiogiai traukiniais sujungta su Vengrija, Serbija ir Bulgarija.

Pats paprasčiausias, patogiausiais ir gana pigiausias būdas keliauti tarp Rumunijos miestų – traukiniai. Traukiniai jungia daugybę miestų, miestelių ir netgi kaimų.

Rumunijos geležinkelių tinklas (CFR) yra vienas iš didžiausių (4-tas Europoje) ir tankiausių Europoje. Įprastai traukinių stotis galima rasti ne toliau nei 10 km nuo kaimų.

Dviračius galima vežtis vykstant tik vietiniais traukiniais, specialiose saugyklose ir iš anksto įsigijus bilietą dviračiui.

GELEŽINKELIŲ TINKLO RUMUNIJOJE ŽEMĖLAPIS

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.