Traukinių bilietai
ŠALYS  »  DIDŽIOJI BRITANIJA

DIDŽIOJI BRITANIJA

Londonas
Londonas
Sostinė: Londonas.
Valiuta: Didžiosios Britanijos svaras (GBP).
Oficiali kalba: anglų.
Gyventojų skaičius: 59 912 000
Šalies plotas: 241 590 km²
Pagrindiniai miestai: Birmingemas, Mančesteris, Glazgas, Liverpulis, Lidsas, Niukaslas, Belfastas, Šefildas, Bristolis, Kardifas, Aberdynas, Edinburgas.
 
Didžioji Britanija susideda iš Anglijos, Škotijos, Velso ir Šiaurės Airijos bei kelių kitų mažų teritorijų. Didžiojoje Britanijoje yra daugybė vietovių, miestų ir objektų, kuriuos verta pamatyti. Puiku tai, kad dauguma jų patogiai pasiekiami keliaujant traukiniais. Iš Londono Šiaurės Anglijos Settle Line ar Rytų bei Vakarų Highlands Lines galima keliauti po beveik visą Angliją. Keliaujant traukiniu galima mėgautis žavingu Didžiosios Britanijos gamtovaizdžiu ir turtingu paveldu.

Didžiąją Britaniją pasiekti gana paprasta ir nebrangu lėktuvu - siūlomi pigūs skrydžiai į daugelį šalies oro uostų. Po Didžiąją Britaniją keliaukite traukiniu su InterRail Pass arba atskirais bilietais.

Šalies geležinkelio tinklą sudaro daugiau nei 20 privačių geležinkelio kompanijų, tad kelionės traukiniais šioje šalyje yra labai patogus ir populiarus keliavimo būdas. Šalies lankytojai maloniai nustemba pamatę taip plačiai ir gerai išvystytą traukinių sistemą. Didžiosios Britanijos traukinių tinklas išplėtotas po visą šalį, neaplenkia net mažų miestelių ir kaimų. Kasdien šalyje kursuoja apie 20 000 traukinių, o kai kurie tarpmiestiniai traukiniai vyksta kas 15 min.
 
Daugumoje traukinių galima vežtis dviračius. Tam sudaromos sąlygos yra labai skirtingos ir priklauso nuo traukinių kompanijos - nuo nemokamo vežimo iki būtinos rezervacijos iš anksto. Būkite budrūs ir pasitikslinkite sąlygas stotyje.
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.