Traukinių bilietai
ŠALYS  »  VENGRIJA

VENGRIJA

Vengrija, Budapeštas
Vengrija, Budapeštas
Sostinė: Budapeštas
Valiuta: Vengrijos forintas (HUF)
Valstybinė diena: kovo 15 d.
Oficiali kalba: vengrų
Gyventojų skaičius: 10,1 mln.
Šalies plotas: 93 030 km²
Pagrindiniai miestai: Budapeštas, Debrecenas, Dėras, Kečkemėtas, Miškolcas, Segedas.
 
Vengrija - gamtos ir kultūros įvairove pasižyminti valstybė Centrinėje Europoje. Šalyje galima aplankyti žemuosius kalnus šiaurės vakaruose, aukštesnius kalnus šalies rytuose, įvairiausias upes (ilgiausia - Dunojus) ir ežerus (didžiausias ir žinomiausias - Balatono) bei daugybę žavių mažų kaimelių ir miestelių. Po šalį galite keliauti turėdami tiek InterRail Pass, tiek European East Pass.
 
Vengriją patogiausia pasiekti lėktuvu, autobusu arba traukiniu. Vengrija tiesioginiais ir dažnai kursuojančiais traukiniais yra sujungta su Austrija, Vokietija, Čekija ir Slovakija. Bent kartą per dieną į Vengriją važiuoja traukiniai iš Bosnijos ir Hercegovinos, Kroatijos, Italijos, Rumunijos, Rusijos, Slovėnijos, Serbijos, Šveicarijos ir Ukrainos.
 
Vengrijos geležinkelių (MAV-START) centras - Budapeštas, kuriame yra trys pagrindinės stotys. Jeigu jūsų kelionės pradžios ar pabaigos taškas nėra Budapeštas, pasiruoškite ilgai kelionei su persėdimu Vengrijos sostinėje.
 
Daugumoje traukinių galite vežti dviratį, tačiau turite įsigyti specialų dviračio bilietą.
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.