Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ŠVEDIJA

ŠVEDIJA

Traukiniu po Švediją
Traukiniu po Švediją
Sostinė: Stokholmas
Valiuta: Švedijos krona (SEK)
Oficiali kalba: švedų
Gyventojų skaičius: 9 mln.
Šalies plotas: 449 964 km²
Pagrindiniai miestai: Stokholmas, Geteborgas, Malmė, Upsala, Vesterosas, Linčiopingas, Erebru, Helsinborgas, Noršiopingas, Jonišiopingas, Lundas.

Ši Skandinavijos šalis puikiai tinka keliavimui traukiniais su InterRail. Šiuolaikiški ir modernūs traukiniai jungia didžiuosius miestus, supamus miškų ir ežerų pietuose bei ledo ir sniego peizažo šiaurėje. Tai patogus būdas ne tik mėgautis puikia gamta, bet ir susipažinti su Švedijos piliečiais.

Vakaruose šalį nuo Norvegijos skiria kalnų grandinė, o šiaurinėje Baltijos jūros dalyje tarp Švedijos ir Suomijos yra įsiterpusi Botnijos įlanka.

Švediją galima pasiekti lėktuvu (siūlomi pigūs skrydžiai), traukiniais (iš Danijos, Vokietijos ar Norvegijos) arba keltu.

Švedija turi platų geležinkelio tinklą. Šalyje veikia Švedijos geležinkeliai (SJ) ir kelios privačios įmonės: Arlanda Express, Veolia, MerResor, Tågkompaniet ir kitos. Modernūs traukiniai kursuoja tarp šių didžiųjų miestų: Malmės, Helsingborgo, Geteborgo ir Stokholmo kas valandą.

Regioniniuose ir tarpregioniniuose traukiniuose keleiviai gali rinktis vietas I-os ir II-os klasės vagonuose, kurie pritaikyti ir neįgaliesiems. Kai kuriuose traukiniuose įrengti šeimų vagonai su žaidimų kambariais, kuriuose vaikai gali praleisti kelionę.

Dviračius galite vežtis tik Skonės regione Öresund traukiniais tarp Kopenhagos ir Geteborgo, Karlskrona ir Alvesta maršrutais. Kituose traukiniuose jie nepageidaujami.
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.