Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ŠVEDIJA  »  TRAUKINIAI

X2000

Tai vieni šiuolaikiškiausių traukinių pasaulyje. Šie traukiniai gali išvystyti 200 km/val greitį. X2000 gerai žinomi dėl aukštos kokybės paslaugų ir žemo triukšmo lygio. X2000 kursuoja į Kopenhagą per naująjį geležinkelio tiltą.
Maršrutai:
- Stokholmas - Kopenhaga
- Stokholmas - Geteborgo
- Stokholmas - Malmo
- Stokholmas - Jönköping
- Stokholmas - Sundsvall - Smolandas / Östersund
- Geteborgas - Malmo
- Geteborgas - Kopenhaga
- Stokholmas - Borlänge - Falunas
- Stokholmas – Karlstad - Arvika

SJ naktiniai traukiniai

SJ naktiniai traukiniai vyksta į šiaurinę Švedijos dalį. Maršruto ilgis yra vienas ilgiausių Europoje ir siekia beveik 2000 km. Šis maršrutas keliautojams suteikia unikalią galimybę pamatyti visą Švediją: nuo kraštovaizdžių pietuose iki Arkties kalnų peizažų šiaurėje. Šie traukiniai iš Geteborgo išvyksta vieną, o iš Stokholmo - du kartus per dieną.
SJ naktiniai traukiniai į Šiaurės Švediją vyksta šiuo maršrutu:
Geteborgas / Stokholmas - Umeo / Luleo / Kiruna - Narvik

Vaizdingų maršrutų traukiniai

Inlandsbanan traukiniai vyksta iš Kristinehamn į pietus ir baigiasi Gallivare šiaurėje. Traukiniai kursuoja kasdien nuo birželio vidurio iki rugpjūčio pabaigos. InterRail bilietai galioja nuo Inlandsbanan.
Laplandijos traukiniu (Lapland train) traukiniu galite išvykti arba iš Malmės, arba iš Geteborgo link Stokholmo. Iš sostinės traukinys rieda per poliarinį ratą į Narvik. Galite keliauti sėdimoje vietoje arba rezervuoti lovą.
Öresundståg traukiniai kursuoja į Daniją.
Regionaltåg - tai regioniniai traukiniai. Tai gana lėtas keliavimo būdas, tačiau patogus, jei norite pamatyti mažesnius Švedijos miestelius.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.