Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ŠVEDIJA  »  MARŠRUTAI
Siūlome patogiai ir greitai keliauti po Suomiją traukiniais ir aplankyti įspūdingiausias vietoves. Traukinių maršrutų ir kainų pavyzdžiai bilietams iš Stokholmo.

MARŠRUTAI

Švedija skirstoma į tris pagrindinius regionus.
- Norrland yra retai apgyvendinta šiaurinė šalies dalis. Čia daug laukinės gamtos, miškų, ežerų, didelių upių, pelkynų. Puikus regionas žygiams. Didžiausi Norrland miestai yra Sundsvall, Umeo ir Luleå.
- Svealand - tai centrinė šalies dalis, apimanti pagrindinius miestus - Stokholmą ir Upsalą.
- Götaland - pietinė šalies dalis, įskaitant Elando ir Gotlando salas. Didžiausi miestai yra Geteborgas, Västergötland ir Malmė.

STOKHOLMAS

Švedijos sostinė apima daugiau kaip 14 salų, sujungtų 50 tiltų. Tai labai gyvas, kosmopolitiškas miestas, derinantis modernią skandinavų architektūrą su tradicinio stiliaus senamiesčiu (Gamla Stan). Čia yra dideli žalieji miesto plotai. Stokholmo Vasa muziejuje yra vienintelis pasaulyje išlikęs XVII a. laivas: vienas žymiausių turistų lankytinų objektų pasaulyje. Laivas eksponuojamas specialiai jam pastatytame muziejuje. Čia galite pamatyti filmą apie Vasą, kuriame žiūrovams pasakojama laivo istorija ir daug kitų dalykų, kurių negalima pateikti parodoje. Nusprendusiems aplankyti Stokholmą - nemokamų lankytinų vietų sąrašas.

GETEBORGAS

Tai antras pagal dydį miestas su maždaug puse milijono gyventojų, įsikūręs vakarinėje pakrantėje. Miestas yra žinomas dėl savo puikaus jūros maisto, "Volvo" gamyklų.
Lankytinos vietos:
• Stebėjimo bokštas pakrantėje. Iš jo galima apžvelgti nuostabų miestą bei apylinkes.
• Operos rūmai, išsiskiriantys industriniu stiliumi.
• Plūduriuojantis laivų muziejus. Galima patekti į daugybę laivų ir juos apžiūrėti. Čia eksponuojamas povandeninis laivas ir plaukiojantis švyturys.
• Röhsska Museet muziejus, skirtas pramoniniam dizainui, amatams ir dailei.
• Poseidono fontanas Götaplatsen aikštėje.
• Dailės muziejuje eksponuojami XIX ir XX a. Skandinavijos kūrėjų darbai.
• Lisebergs Nöjespark yra didžiausias Švedijoje atrakcionų parkas.

LAPLANDIJA

Vidurnakčio saulės žemė Švedijos šiaurėje. Traukinys, vykstantis iš Kiruna į Narvik Norvegijoje, yra vienas iš puikiausių maršrutų keliaujantiems po Švediją. Pavyzdžiui, galite sustoti Abisko ir leistis 500 km pėsčiųjų maršrutu „Kungsleden“. Sustoję Björkliden jūs galite žaisti golfą poliarinėje naktyje šiauriausiame golfo aikštyne pasaulyje, esančiame maždaug 125 km į šiaurę nuo poliarinio rato.

ŐRESUNDO TILTAS

Tiltas jungia Malmę su Kopenhaga. Tai yra viena iš didžiausių tokio tipo konstrukcijų Europoje, ją sudaro 8 km ilgio kabantis tiltas, 4 km ilgio dirbtinė sala ir 4 km ilgio tunelis.

LEDO VIEŠBUTIS

Tai iš tikro ledo pastatytas viešbutis, kuriame įrengti kambariai, jaunavedžių apartamentai, kino teatras ir net baras, kuriame naudojamos iš ledo pagamintos taurės. Viešbučio svečiams teks miegoti ledinėse lovose, apdengtose kailiais. Kambario temperatūra yra apie -3 laipsnius šalčio. Viešbutį galima rasti Jukasjervyje (Jukkasjärvi), Šiaurės Švedijoje už poliarinio rato.

ABISKO NACIONALINIS PARKAS

Parko plotas yra 77 km². Jam priklauso Tornetresko ežero pietinė pakrantė, Abisko upė, Niulos kalnas ir Abiskosuolo sala. Nuo Niulos kalno viršūnės galim apžiūrėti dalį parko, ežerą. Abisko upė teka tarpekliu, uolos aukštis beveik 20 metrų. Upės deltoje peri paukščiai, tad nuo gegužės 1 iki liepos 31 dienos žmonės ten neįleidžiami, kad netrukdytų paukščiams. Parke yra daug plikų uolų, 1207-508 m. aukščio kalnų viršūnių. Augalija labai įvairi ir stebinanti. Labai gausi gyvūnija gali sužavėti keliautojus: tai lemingai, baltosios lapės, vilkai, lūšys, elniai, erniai, briedžiai. Abisko nacionalinis parkas yra puiki vieta pailsėti nuo miesto triukšmo, atsigauti nuostabioje ir natūralioje gamtoje tarp jaukių spalvų ir kvapų.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Geteborgas
Geteborgas
ŐRESUND tiltas
ŐRESUND tiltas
Šiaurės pašvaistė
Šiaurės pašvaistė

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.