Traukinių bilietai
ŠALYS  »  GRAIKIJA

GRAIKIJA

Graikija
Graikija
Sostinė: Atėnai
Valiuta: euras
Valstybinė diena: kovo 25 d.
Oficiali kalba: graikų
Gyventojų skaičius: 11,2 mln.
Šalies plotas: 131957 km²
Pagrindiniai miestai: Atėnai, Salonikai, Patras, Iraperta, Peristeris.
 
Daugelis Graikiją apibūdina kaip idealiausią vietą atostogoms Europoje. Graikijoje šiltas klimatas, gražus gamtovaizdis ir nuostabūs paplūdimiai. Sostinė Atėnai puikiai atspindi tikrąją Graikijos dvasią.
 
Graikiją patogiausia pasiekti lėktuvu arba keltu. Graikija puikiai tinka keliauti traukiniais, nes graikų kompanija TRAINOSE apima daugiau nei 2449 km trasų. Iš Atėnų galima lengvai pasiekti kitus turistų traukos centrus Graikijoje, o pakeliui mėgautis nuostabiais gamtovaizdžiais. Po Graikiją galite keliauti naudodamiesi InterRail Pass (Global ar One Country), Balkan Flexi Pass bilietais ar su atskirais traukinių bilietais.
 
Nuo 2011 m. liepos mėn. veikia naujasis Patras uostas, iš kurio patogu greitaisiais keltais keltis į Italiją ar kitas šalis. Keliautojų patogumui vykdomi reguliarūs autobusų reisai tarp senojo ir naujojo Patras uostų.

 
Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.