Traukinių bilietai
ŠALYS  »  GRAIKIJA  »  TRAUKINIAI

TRAUKINIAI

Nauji Intercity Express traukiniai siūlo aukštos kokybės keliones tarp Atėnų ir Salonikų. Keliavimo Intercity traukiniais privalumai: įrengti oro kondicionieriai, maistas patiekiamas keleivių vietose, veikia užkandžių ir gėrimų baras.

Yra naktinių traukinių, jungiančių Atėnus ir Salonikus, ir tarptautinių traukinių, jungiančių Salonikus ir Belgradą (Serbija), Sofiją (Bulgarija), Budapeštą (Vengrija), Liublijaną (Slovėnija) ir Stambulą (Turkija).

Kai kuriuose traukiniuose galima vežti dviračius. Rekomenduojama prieš keliaujant pasidomėti, ar tam reikalingas papildomas bilietas. Be to, Minoan ir Attica keltuose dviračius galima gabenti nemokamai.

Tarptautinės jungtys
TRAINOSE traukiniai kasdien vyksta į Makedoniją, Serbiją, Bulgariją, Rumuniją ir Turkiją. Galima keliauti iš Salonikų į Skopjė arba Belgradą (2 reisai), Sofiją (3 reisai), Stambulą (1 reisas) ir Bukareštą (1 reisas).

Iš Graikijos keltu galima nuvykti į Italiją.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.