Traukinių bilietai
ŠALYS  »  VOKIETIJA

VOKIETIJA

Traukiniu po Vokietiją
Traukiniu po Vokietiją
Sostinė: Berlynas
Valiuta: euras
Oficiali kalba: vokiečių
Gyventojų skaičius: 81,8 mln.
Šalies plotas: 357 111 km²
Pagrindiniai miestai: Berlynas, Hamburgas, Miunchenas, Kiolnas, Frankfurtas, Štutgartas, Diuseldorfas, Dortmundas, Esenas, Brėmenas.

Įsikūrusi pačioje Europos širdyje, Vokietija garsėja puikiai išplėtotu geležinkelių tinklu ir daugybe vertų aplankyti didelių vakarietiškų ir mažų miestų: nuo madingojo Berlyno iki elegantiškojo Miuncheno, nuo Hamburgo iki Kelno! Vokietijos gamta labai graži ir įvairi: čia yra ir lygumų, ir kalnų. Šalis garsėja ir savo istorija.

Vokietiją galima pasiekti lėktuvu, keltu iš Švedijos, Suomijos arba traukiniais iš Lenkijos, Prancūzijos, Belgijos, Liuksemburgo, Olandijos, Danijos, Čekijos, Austrijos ar Šveicarijos.

Šalies geležinkeliai Deutsche Bahn AG (arba trumpiau DB) turi net 40 000 km išplėtotą geležinkelio tinklą. Toks tankus ir sudėtingas traukinių tinklas leidžia keleiviams pasiekti bet kurią Vokietijos vietą patogiai ir reikiamu laiku.

InterCity ir Eurocity traukiniuose galima vežtis dviratį. Šie traukiniai žymimi dviračio simboliu tvarkaraščiuose. Šią transporto priemonę galima vežtis ir IRE, RE ir RB traukiniuose, įsigijus specialų dviračio bilietą. Kai kuriuose didesniuose Vokietijos vietose dviračius galite vežtis ir viešuoju S-Bahn transportu nemokamai.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.