Traukinių bilietai
ŠALYS  »  AIRIJA

AIRIJA

Kelionės Airijoje traukiniu
Kelionės Airijoje traukiniu
Sostinė: Dublinas
Valiuta: euras
Valstybinė diena: gruodžio 6 d.
Oficiali kalba: airių, anglų
Gyventojų skaičius: 4,5 mln.
Šalies plotas: 70 280 km²
Pagrindiniai miestai: Cork, Limerick, Galway, Waterford

Airijoje yra daugybė vietovių, miestų ir objektų, kuriuos verta pamatyti. Čia galima keliauti traukiniu po įvairias vietoves ir mėgautis žavingu gamtovaizdžiu.

Airiją pasiekti gana paprasta ir nebrangu lėktuvu - siūlomi pigūs skrydžiai į daugelį šalies oro uostų. Po Airiją galima keliauti traukiniu su InterRail Pass arba atskirais bilietais.

DART (Dublin Area Rapid Transport) Airijos geležinkelio linija išsidėsčiusi išilgai rytinės Airijos pakrantės nuo Malahide Dublino grafystėje iki Greystones Wicklow grafystėje. Dauguma DART stočių turi automobilių stovėjimo aikšteles. Tuo siekiama paskatinti keleivius palikti automobilius stoties automobilių stovėjimo aikštelėse ir naudotis traukinių paslaugomis, taip sumažinant eismą mieste.

Daugumoje traukinių galima vežtis dviračius. Tam sudaromos sąlygos labai skirtingos ir priklauso nuo traukinių kompanijos - nuo nemokamo vežimo iki būtinos rezervacijos iš anksto. Būkite budrūs ir pasitikslinkite sąlygas stotyje.
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.