Traukinių bilietai
ŠALYS  »  AIRIJA  »  MARŠRUTAI

MARŠRUTAI

Siūlome patogiai ir greitai keliauti po Airiją traukiniais ir aplankyti įspūdingiausias vietoves.

DUBLINAS

Dublinas – Airijos sostinė ir didžiausias miestas bei uostas, įsikūręs rytiniame Airijos salos krante. Nors tai ir nedidelis miestas, tačiau keliautojus traukia turtingas paveldas bei gausybė barų. Labiausiai turistų lankomos vietos: Merrion aikštė, Grafton street, Dublino pilis, Guiness alaus darykla, O‘Connellio gatvė, Parnell aikštė ir kt.

KORKAS

Korkas (Cork) yra trečias pagal dydį (po Dublino ir Belfasto) miestas Airijoje, svarbus uostas. Per miestą teka upė Lee. Beje, Korko gyventojai laikomi vieni charizmatiškiausių (ir kalbiausių) Airijos gyventojų. Besidomintiems architektūra verta pamatyti Finbaro katedrą, Onos bažnyčią, Blerney pilį. Už 15 km nuo miesto yra Fota teminis parkas - zoologijos sodas. Tai nėra įprastas zoologijos sodas - daugelis gyvūnų jame vaikšto laisvi didelėje erdvėje, tad galite apžiūrėti juos iš labai arti.

TRALI

Trali (Tralee) įsikūręs Kerio grafystės krante, pietvakarių Airijoje, Dinglio pusiasalio rytuose. Čia rasite švarius paplūdimius. Kasmet čia investuojama, norint pritraukti daugiau naujų lankytojų, kuriant modernias atrakcijas. Viešėdami Trali būtinai aplankykite vietines kavines ar barus, kur pamatysite tikrąjį airių naktinį gyvenimą su liaudišką muziką ir papročiais.

LIMERIKAS

Limerikas (Limerick) įkurtas 812 m., tačiau manoma, kad toje vietovėje žmonės gyveno ir anksčiau. Limerikas yra svarbus aukštojo mokslo centras Airijoje. Čia veikia Limeriko Universitetas, Limeriko technologijų institutas ir kitos aukštosios mokyklos. Limerikas yra Šanono regiono ekonominis centras. Šis regionas, ko gero, yra trečias pagal svarbą Airijos ekonomikos regionas (po Dublino ir Korko).

GOLVĖJUS

Golvėjus (Galway) žinomas kaip Genčių miestas (Tribal City) su pajūrio Salthill priemiesčiu. Jis yra svarbus turistinis centras ir vartai į vaizdingus grafystės rajonus. Golvėjus dar laikomas Airijos kultūros sostine. Čia galėsite aplankyti teatrą, miesto muziejų, katedrą, veikiantį universitetą bei oro uostą.

DUNGUAIRE PILIS

Ši pilis yra viena populiariausių šalyje ir laikoma Airijos literatūros, istorijos židiniu. Tvirtai stovi ant Golvėjaus (Galway) uolėto kranto, 300 m nuo Kinvara kaimelio. Pilį galite aplankyti nuo balandžio iki spalio mėnesio. Viešėdami čia pajusite kaip XVI a. gyventojas. Jus apsups magiška pilies aplinka bei daiktai, išlikę iki pat šių dienų.

VESTPORTAS

Vestporto (Westport) miesto centras buvo suprojektuotas James Wyatt 1780 m. pagal gruzinų architektūrinį stilių, dar vadinamas Magišku miestu. Čia išvysite architektūrą, kuri jungia modernizmą bei tradicijas. Gausu antikvarinių barų, kavinukių. Centrinėje miesto dalyje išgirsite ir tradicines melodijas grojančių gatvės muzikantų, ir teatro aktorių, kuriančių žavingą miesto įvaizdį.

BALINA

Balina (Ballina) dar vadinama palaiminta Atlanto vandenyno pakrante, kuri laikoma Šiaurės Mayo sostine. Mieste gausu alinių, restoranų ir naktinių barų, kurie garsėja svetingumu ir malonia aplinka. Laisvu laiku galėsite pažaisti golfą, pažvejoti su vietiniais.

VOTERFORDAS

Voterfordas (Waterford) buvo įkurtas 914 m. ir vystėsi į reikšmingą miesto zoną per dešimtąjį šimtmetį. Voterfordas yra seniausias rajonas Airijoje, kuris pasižymi modernumu. Mieste jausitės kaip muziejuje po atviru dangumi: viduramžio sienų griuvėsiai, akmenimis išgrįstos gatvės bei išlikusios didingo pilys.

BOYNE SLĖNIS

Boyne slėnis yra viena iš svarbiausių istorinių vietų Airijoje, kuris yra pripažįstamas kaip pasaulio paveldas. Čia galite rasti kapaviečių, kurios yra išlikusios net iš Antikos laikų. Iki šiol niekas negali paaiškinti, kodėl būtent šioje vietoje jos yra. Visa tai kuria mistišką atmosferą. Slėnį rasite Šiaurės Rytų Airijoje.

KERRY ŽIEDAS

Kerio grafystėje, esančioje Airijos pietvakariuose, vingiuoja bene žymiausias turistinis maršrutas - Kerry žiedas (Ring of Kerry). Maršrutą kviečiame pradėti Kilarnio (Killarney) mieste. Keliaudami pamatysite senovės keltų fortus, pravažiuosite vaizdingus kaimelius bei galėsite gėrėtis įspūdingais pakrančių vaizdais.

MOHERŲ UOLOS

Cliffs of Moher (Moherų uolos) susiformavo dar prieš 320 milijonų metų. Tai viena populiariausių Airijos lankytinų vietų, kur kasmet apsilanko per milijoną smalsuolių. Sakoma, kad gerai įsižiūrėjus galima pamatyti Kanados krantus. Aukščiausias uolų taškas, 214 m virš jūros lygio, yra ties Knockardin, šalia O‘Brian bokšto, o vaizdas nuo šio taško yra nenupasakojamas.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Kelionės traukiniais Airijoje. Dublinas
Kelionės traukiniais Airijoje. Dublinas
Traukinių maršrutai Airijoje. Danguaire pilis
Traukinių maršrutai Airijoje. Danguaire pilis
Įspūdingiausi traukinių maršrutai Airijoje. Moherų uolos
Įspūdingiausi traukinių maršrutai Airijoje. Moherų uolos

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.