Traukinių bilietai
ŠALYS  »  AIRIJA  »  TRAUKINIAI

TRAUKINIAI

Kelionė traukiniu Airijoje leidžia atsipalaiduoti ir be vargo pasiekti pagrindinius miestus ir miestelius. Traukinių sistema Airijoje yra valdoma Éireann (Airijos geležinkelis).
Airija ir Šiaurės Airija yra tiesiogiai sujungta traukinių linijos.

ENTERPRISE

Greitaeigiai traukiniai Airijoje. Jie keliauja 8 kartus per dieną maršrutu Dublin Connolly ir Belfast (Northern Ireland). Trukmė apie 2 val.

ARROW

Arrow priemiesčių traukiniai keliauja tarp Dublino ir Kildare, o jų tinklas jungia Drogheda, Arklow, Mainutą (Maynooth) ir Dubliną.

MARK IV

Šie traukiniai rieda beveik 160 km per valandą greičiu tarp Dublino Heuston traukinių stoties ir Korko. Traukiniuose įrengti oro kondicionieriai, bagažo, dviračių saugyklos, tualetai, elektros lizdai. Vagonai gali būti I-osios ir standartinės klasės.

DE DIETRICH

Traukiniai rieda beveik 145 km per valandą greičiu tarp Dublino Connolly traukinių stoties ir Belfasto. I-osios klasės vagonuose prie kiekvienos sėdynės yra įrengti lizdai radijui, muzikos grotuvui, yra lempa. Traukiniuose įrengti oro kondicionieriai, bagažo, dviračių saugyklos, tualetai, elektros lizdai.

PRIEMIESTINIAI TRAUKINIAI

Traukiniuose 29000 Class DMU, 2800 Class DMU, 2700 Class DMU, 2750 Class DMU, 2600/2700 "Hybrid" Class DMU, 2600 Class DMU yra nuo 85 iki 185 sėdimų vietų. Vidutinis važiavimo greitis siekia 120 km per valandą. Traukiniuose įrengti oro kondicionieriai, bagažo, dviračių saugyklos, tualetai, elektros lizdai.

INTERCITY (IC)

InterCity traukiniai išvyksta iš Dublino Heuston ir Connolly stočių ir keliauja į Belfast, Sligo, Ballina, Westport, Galway, Limerick, Ennis, Tralee, Cork, Waterford ir Rosslare Europort. Kiti InterCity traukiniai jungia Rosslare Europort ir Limericką, Corką ir Tralee, Corką ir Limericką. Traukinių vagonai suskirstyti į Superstandart (I-a klasė) ir Standart (II-a klasė).

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.

Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.