Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ŠVEICARIJA

ŠVEICARIJA

Traukiniu po Šveicariją
Traukiniu po Šveicariją
Sostinė: Bernas
Valiuta: Šveicarijos frankas
Politinė sistema: Šveicarijos Konfederacija
Kalbos: vokiečių, prancūzų, italų ir retoromanų (visos jos laikomos valstybinėmis šalies kalbomis)
Gyventojų skaičius: 7,6 mln.
Šalies plotas: 41 290 km2
Pagrindiniai miestai: Bernas, Bazelis, Ženeva, Ciurichas, Lozana

Šveicarija yra vienas populiariausių kelionių maršrutų su InterRail ir, žinoma, Swiss Pass. Ši šalis daugelį turistų traukia dėl išskirtinio kraštovaizdžio, įspūdingų kalnų, per juos riedančių greitų ir punktualių traukinių, slidinėjimo šlaitų, skanaus šokolado, sūrio, skirtingo temperamento tautiečių...

Šveicariją patogiausia pasiekti lėktuvu arba traukiniu. Šveicarija tiesioginiais traukinių reisais sujungta su Vokietija, Prancūzija, Italija ir Austrija.

Šveicarijoje ptogiausia susisiekimo priemonė – traukiniai. Važinėti automobiliais rekomenduojama tik stipraus skrandžio savininkams: per kalnus vingiuojantys keliai ir nuolatiniai posūkiai anksčiau ar vėliau padaro savo. Norint pasiekti kelionės tikslą, reikia naudotis ir keltuvo paslaugomis, kurie kartais dėl tam tikrų priežasčių uždaromi. O traukiniai važiuoja reguliariai ir tiesiai.

Šveicarija garsėja itin gerai išvystyta traukinių sistema. Nacionalinės geležinkelio kompanijos yra Schweizerische Bundesbahnen (SBB), Prancūzijos Chemins de Fer Fédéraux (CFF) ir Italų Ferrovie Federall Svizzere (FFS). Čia kursuoja greitieji, tarpmiestiniai traukiniai, skirti susisiekimui tarp stambiausių šalies centrų, regioniniai, priemiestiniai, naktiniai ir turistiniai traukiniai. Šveicarijos traukiniai pasižymi kokybe, komfortu ir punktualumu. Vietiniai traukiniai vyksta kas 30 ar 60 minučių. Į visus Šveicarijos miestus ir mažus kaimelius keleiviai vežami komfortiškais InterCity traukiniais. Traukiniuose yra kondicionierius, mini baras, vaikų kambarys.

Galima pasirinti keliauti I-os arba II-os klasės traukiniais. Tiek pagrindinių maršrutų, tiek regioniniai traukiniai yra aukštos kokybės ir patogūs.

Dviračius galima išsinuomoti daugelyje traukinių stočių. Savo dviračius vežti galima dviračio ženklu pažymėtuose vagonuose už papildomą mokestį. Tarpmiestiniais Šveicarijos TKT tinklo traukiniais vykstant Vokietijos ir Austrijos kryptimis dviračius galima vežtis nemokamai, jei yra laisvų vagonų (dažniausiai ne piko valandomis). Tačiau informaciją derėtų pasitikslinti stotyje.
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.