Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ŠVEICARIJA  »  STOTYS

STOTYS

Traukinių sistema Šveicarijoje labai gerai išvystyta, todėl čia gausu traukinių stočių.

Ciuricho stotis

Iš Ciuricho stoties (Zurich - Zürich Hauptbahnhof) galima vykti į Amsterdamą, Basel, Bern, Geneva, Interlaken, Luzern, Milan, Munich, Paris, Salzburg, Vienna.

Bazelio stotis

Iš Bazelio stoties (Basel - Basel SBB Bahnhof) galima vykti į Amsterdamą, Ženevą, Frankfruktą, Interlakeną, Luzerną, Milaną, Paryžių, Zurich. Vyksta City Night Line, ICE, TGV Lyria traukiniai.

Liucernos stotis

Iš Lucernos stoties (Lusern - Luzern Bahnhof) galima vykti į Basel, Bern, Geneva, Interlaken, Lugano, Milan, Zurich. Vykstantys traukiniai: Golden Pass Line, William Tell Express.

Lozanos stotis

Iš Lozanos stoties (Lausanne - Lausanne Gare) galima vykti į Bern, Geneva, Milan, Paris, Zurich. Vykstantys traukiniai: TGV Lyria.

Berno stotis

Iš Berno stoties (Bern - Bern Bahnhof) galima vykti į Basel, Geneva, Interlaken, Luzern, Milan, Paris, Zurich. Vyksta ICE ir TGV Lyria traukiniai.

Ženevos stotis

Iš Ženevos stoties (Geneva - Geneva Cornavin Train Station - Gare de Cornavin) traukiniai vyksta į Bern, Milan, Paris, Zurich. Vykstantys traukiniai: TGV Lyria.

Kitos stotys: Basel Badischer Bahnhof.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.