Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ŠVEICARIJA  »  MARŠRUTAI

MARŠRUTAI

Nepraleiskite progos pasigrožėti nuostabiu Šveicarijos kraštovaizdžiu, architektūra ir susipažinti su vietine kultūra. Siūlome aplankyti šias vietoves, į kurias be vargo pateksite traukiniu. Traukinių maršrutų ir kainų pavyzdžiai bilietams iš Ciuricho bei Ženevos.


BERNAS

Bern (Bernas) – Šveicarijos sostinė. Istorija alsuojantis miestas, kurio senamiestis žavi savo autentiškumu. Mėgstamas įžymus Zeitglockenturm, spalvingas laikrodžio bokštas su atnaujintais skaičiais ir gotikos XV a. katedra Miunsteryje su įspūdingu 12 m. aukščio vitražiniu langu. Miestas žymus moderniomis parduotuvėmis, barais ir audringu naktiniu gyvenimu. Miesto pakraštyje rasite Paul Klee centrą, puikų pastatą, dar žinomą kaip Bernas’s Guggenheimo. Vos keli žingsniai nuo geležinkelio stoties yra parlamento rūmai, kurie dažniausiai atviri lankytojams. Nepaisant to, kad susisiekimas miesto transportu labai geras, jį patartina apeiti pėsčiomis. Thun ežero salose yra 3 gražios pilys: Schloss Thun, Schloss Oberhofen ir Schloss Hunegg. Iki pilių galima nuvykti valtimi.

BAZELIS

Basel žinomas kaip Šveicarijos kultūros sostinė. Miestas siūlo daugybę kultūrinių, istorinių, laisvalaikio užsiėmimų. Čia yra ir šiuolaikinio meno ir kultūros veiksmo vieta. Bazelis taip pat gerai žinomas dėl universiteto, glūdinčio pačioje Europos širdyje, bei Reino pakrantėmis. Miestas įsikūręs tarp Šveicarijos Juros, Vokietijos Juodojo Miško ir Elzaso Vosgese. Bazelis yra svarbus transporto mazgas, iš kurio galima susisiekti su Europa.

ŽENEVA

Geneva - tai antras pagal dydį Šveicarijos miestas, įsikūręs ten, kur Ronos upė išteka iš Ženevos ežero, netoli Alpių viršūnių. Tai Šveicarijos miestas su prancūzišku akcentu. Ženevos senamiestis žinomas kaip geriausiai išsaugota Europos paslaptis, kurią verta aplankyti. Ežero pakrantė, gausūs parkai, senamiesčio gatvės, elegantiškos krautuvės kviečia pasivaikščioti po žavųjį miestą. Čia yra svarbiausias Ženevos muziejus Musée d’Art et Histoire. Istorinis pastatas Chateau de Chillon ant Ženevos kranto yra vienas iš labiausiai lankomų pastatų Šveicarijoje.

CIURICHAS

Zurich (Zürich) dar vadinamas miestu prie ežero. Šalia jo tyvuliuoja Ciuricho ežeras, aplinkui driekiasi miškai, teka Limato upė. Tai prekybos ir pramonės miestas. Ziuricho vertybinių popierių birža pasaulyje yra ketvirta pagal dydį. Prašmatnus Bahnhofstrasse yra viena iš geriausių Europos apsipirkimo vietų. O Landesmuseum (Swiss National Museum) yra geriausia vieta norint sužinoti viską apie Šveicarijos kultūrą, meną ir istoriją.

LOZANA

Lozana įspūdingai iškilusi virš Ženevos ežero. Upper Town (Haute Ville) yra seniausia miesto dalis, ir atrodo, kad laikas ten sustojo nuo viduramžių. Centrinis taškas yra gotikinio stiliaus Lozana Cathédrale. Žemutinis Lozanos rajonas pasižymi skirtingu kraštovaizdžiu: Ouchy yra vasaros paplūdimio kurortai, St Francois išsiskiria mielomis akmeninėmis gatvelėmis, Flon rajonas - tai barų, galerijų ir parduotuvių centras.

Arosa, Davos, Klosters, St. Moritz pasaulyje žinomi kai sveikatingumo, žiemos kurortai.

VAIZDINGI MARŠRUTAI

Glacier Express. Zermatt – Brig – Andermatt – Chur - St. Moritz. Nuostabi 7 valandų kelionė traukiniu per 291 tiltus, per 91 tunelius ir per 2033 metrų aukščio Oberalp Pass.
Bernina Express. Chur/Davos - St. Moritz – Berninapass – Poschiavo - Tirano (Lugano). Traukiniu vykstama per Bernina Pass, kylama pro kalnų upelius, ledynus ir Alpine sodus į 2253 metrų aukštį virš jūros lygio.
GoldenPass Line. (Zurich-) Lucerne - Brünig Pass – Interlaken – Zweisimmen - Montreux (-Geneva). Panoraminė kelionė traukiniu nuo centrinės Šveicarijos iki Lake Geneva.
Wilhelm Tell Express. Lucerne - Lake Lucerne – Flüelen - St. Gotthard – Bellinzona - Locarno/Lugano. Plaukimas laivu nuo Luzern iki Flüelen traukinio stolelės. Tolimesnė kelionė vyksta traukiniu Gotthard linija link centrinės Šveicarijos ir Ticino. Daugiau informacijos apie šį maršrutą rasite ČIA >
Pre - Alpine Express. Romanshorn - St. Gallen – Rapperswill – Arth – Goldau - Lucerne. Nuo Lake Constance į Lake Lucerne, per Mount Säntis ir Mount Rigi.

KELIŲ DIENŲ EKSKURSINĖS KELIONĖS SU NAKVYNE


3 baltos viršūnės (3 White Peaks)

6 dienos / 5 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais dviviečiame kambaryje.
II-os klasės Swiss Card su 6 programomis. Aplankoma Engelberg, Mount Titlis, Jungfraujoch, Glacier Express traukiniu keliaujama per Spiez, Zweisimmen, Gstaad ir Col du Pillon. Į programą įeina ir pervežimai iš/į Šveicarijos oro uostą.
Kelionės vyksta nuo sausio 1 d. iki spalio 30 d. ir nuo lapkričio 26 d. iki gruodžio 31 d.

Glacier Express Tour

3 dienos / 2 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais dviviečiame kambaryje (naktis St. Moritz ir Zermatt mietuose).
Į programą įskaičiuota pažintinė kelionė nuo St. Moritz į Zermatt su Swiss Card II-os klasės vagonuose. Įskaičiuotas pervežimas iš/į Šveicarijos oro uostą arba iki Šveicarijos sienos. Su Šveicarijos kortele (Swiss Card) suteikiama 50% nuolaida kitoms vietinėms ekskursijoms.
Kelionės vyksta nuo sausio 10 d. iki spalio 30 d. ir nuo gruodžio 10 d. iki 17 d.

Golden Pass Tour

6 dienos / 5 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais dviviečiame kambaryje.
Swiss Card II-os klasės vagonuose su 6 programomis: Interlaken Golden Pass Line Panoramic maršrutu, Jungfraujoch kalnas, Montreuxas Golden Pass Line Panoramic maršrutu. Ekskursija su 50% nuolaida į Mt Rigi, Mt Pilatus, Mt Titlis. Įskaičiuotas pervežimas iš/į Šveicarijos oro uostą arba nuo/iki Šveicarijos sienos. Nakvynės Luzern, Interlaken, Montreux mietsuose. Su Swiss Card suteikiama 50% nuolaida kitoms vietinėms ekskursijoms.
Kelionės vyksta nuo sausio 10 d. iki gruodžio 17 d.

Peaks of the World

5 dienos / 4 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais dviviečiame kambaryje.
Swiss Card II-os klasės vagonuose su 5 programomis: kelionė iš Interlaken arba Grindelwald į Jungfraujoch; kelionė į Interlaken, per Lotschberg tunelį arba per Kandersteg; kelionė į Gornergrat. Įskaičiuotas pervežimas iš/į Šveicarijos oro uostą arba nuo/iki Šveicarijos sienos. Nakvynės Interlaken arba Grindelwald, Zermatt miestuose. Su Swiss Card suteikiama 50% nuolaida kitoms vietinėms ekskursijoms.
Kelionės vyksta nuo gegužės 1 d. iki spalio 25 d.

Rail Adventure

8 dienos /7 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais dviviečiame kambaryje.
Swiss Card I-os klasės vagonuose su 5 programomis: Wilhelm Tell Express kruizas iki Flüelen; kelionė per garsųjį Gotthard tunelį į Bellinzoną; kelionė į Lugano, Monte Bre arba San Salvatore, Bernina Express maršrutu į Tirano (Italija); per Mount Bernina kelionė į St. Moritz, į ledynus Rhine; kelionė Glacier Express maršrutu nuo St.Moritz į Zermatt. Įskaičiuotas pervežimas iš/į Šveicarijos oro uostą arba nuo/iki Šveicarijos sienos. 1 nakvynė Lucerne, 2 nakvynės Lugano, 2 nakvynės St. Moritz, 2 nakvynės Zermatt miestuose. Su Swiss Card suteikiama 50% nuolaida kitoms vietinėms ekskursijoms.
Kelionės vyksta nuo gegužės 1 d. iki spalio 25 d.

Swiss Mountain Peaks

4 dienos / 3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais dviviečiame kambaryje.
Swiss Card II-os klasės vagonuose su šiomis programomis: ekskursija į Schilthorn / Piz Gloria (3000 m), ekskursija po Engelberg, į Mt. Titlis (3020 m), kelionė į Luzern ir Zurich. Įskaičiuotas pervežimas iš/į Šveicarijos oro uostą arba nuo/iki Šveicarijos sienos. Nakvynės Interlaken, Engelberg, Zurich miestuose. Su Swiss Card suteikiama 50% nuolaida kitoms vietinėms ekskursijoms.
Galimi kelionių laikotarpiai: sausio 10 d. – balandžio 25 d., gegužės 1 d. – lapkričio 6 d. , gruodžio 10 d. – gruodžio 31 d.

Top of Europe and Palm Trees

5 dienos / 4 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais dviviečiame kambaryje.
Swiss Card II-os klasės vagonuose su šiomis programomis: ekskursija į Jungfraujoch, kelionė per Spiez - Brig - Domodossola - Centovalli - Locarno į Lugano. Nakvynės Interlaken arba Grindelwald, Lugano mieste. Su Swiss Card suteikiama 50% nuolaida kitoms vietinėms ekskursijoms.
Kelionės vyksta nuo sausio 1 d. iki gruodžio 31 d.

Tops of Switzerland

5 dienos / 4 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais dviviečiame kambaryje.
Swiss Card II-os klasės vagonuose su šiomis programomis: ekskursija traukiniu į kalnus į Jungfraujoch, Golden Pass Line Panoramic maršrutu kelionė į Luzern (įskaičiuotas plaukimas upe), ekskursija į Mount Pilatus, į Alpnachstad ir stačiausiu traukiniu - keltuvu į Alpnachstad viršūnę (Dragon Mountain). Nakvynės Interlaken ir Luzern miestuose. Pateikus Swiss Card galima pakilti į Alpnachstad arba Kriens. Su Swiss Card suteikiama 50% nuolaida kitoms vietinėms ekskursijoms.
Kelionės vyksta nuo vasario 26 d. iki gruodžio 31 d.

SVARBU! Šie kelionės paketai suteikia galimybę keliauti tam tikrais maršrutais, tačiau individualios gido paslaugos traukinių stotyje neteikiamos. Svarbu iš anksto rezervuoti viešbutį. Pasiūlymuose neįtraukta sėdimos vietos rezervacija. Rekomenduojama vietos rezervacija į Golden Pass Line panoraminį traukinį.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Šveicarija
Šveicarija
Grindelwald
Grindelwald
Traukiniu Zermatt
Traukiniu Zermatt

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.