Traukinių bilietai
ŠALYS  »  PORTUGALIJA

PORTUGALIJA

Porto
Porto
Sostinė: Lisabona
Valiuta: euras
Oficiali kalba: portugalų
Gyventojų skaičius: 10,6 mln.
Šalies plotas: 92 391 km²
Pagrindiniai miestai: Lisabona, Portas, Amadora, Braga, Faro, Setubalis, Koimbra, Funšalis, Kelusas, Algarvė.

Portugalija iš tiesų turi daug ką pasiūlyti. Nuo paplūdimio kurortų Algarvėje iki istorinės sostinės Lisabonos ar Porto miesto, garsėjančio portveinu. Šiaurėje ir rytuose Portugalija ribojasi su Ispanija, o pietinę ir vakarinę pakrantę skalauja Atlanto vandenynas.

Portugaliją galima pasiekti traukiniu iš Ispanijos arba lėktuvu.

Yra 2 pagrindiniai geležinkelių maršrutai į Portugaliją: iš Paryžiaus per Bordo, Biarritz, Irun, San Sebastijaną į Guardą, Koimbrą, Lisaboną ir iš Madrido per Marvão-Beira į Lisaboną.

Portugalijos geležinkeliai - Companhia dos Caminhos de Ferro Portugueses arba CP. Pagrindinė geležinkelio linija tęsiasi nuo Braga šiaurėje iki Faro pietuose. Traukinių tinklas apima ir rajonus, supančius Lisaboną ir Porto.

Šalies greituosiuose traukiniuose pirma vagonų klasė vadinama Conforto, antroji – Turistica. Vietiniai ir priemiestiniai traukiniai neturi klasių suskirstymo.

Daugumoje traukinių galima vežtis dviračius įsigijus specialų dviračio bilietą. Tačiau prieš įlipdami į traukinį turėtumėte pasiteirauti kontrolieriaus, ar jūsų transporto priemonei dar yra vietos. Kartu su šeimininkais gali keliauti gyvūnai, tačiau tik su sąlyga, jog netrukdys kitiems keleiviams. Augintinį galima vežtis nemokamai, jei jis keliauja specialiame narvelyje ar krepšyje.
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.