Traukinių bilietai
ŠALYS  »  PORTUGALIJA  »  MARŠRUTAI

MARŠRUTAI

Portugalijoje per vieną dieną galite nukeliauti nuo žalių kalnų šiaurėje, vynuogynų ir įvairiausių medžių, ypatingų šlaitų ir krioklių centrinėje šalies dalyje iki dykumos Alentejo regione ir spalvingų, atostogomis dvelkiančių paplūdimių Algarvėje, kur Jūsų laukia puikus poilsis prie jūros dieną ir geriausios diskotekos vakarais.

LISABONA IR APYLINKĖS

Lisabona, Portugalijos sostinė, yra didžiausias ir ypač gražus miestas, pastatytas ant septynių didelių kalvų su vaizdu į Tacho upę. Užkopus į Sao Jorge pilies viršų galite pamatyti puikią miesto panoramą. Aplankykite žaliąją Sintrą, rūmus, pilis.
Cascais, į vakarus nuo Lisabonos, Atlanto vandenyno pakrantėje, nustebins savo paplūdimiu ir istoriniais paminklais.

ŠIAURINĖ ŠALIES DALIS

Porto yra antras pagal dydį Portugalijos miestas, įsikūręs Douro upės žiotyse. Čia galite pamatyti valtis "Rebelas", kuriomis plukdomas vynas, jaukų senamiestį. Senas Portugalijos universitetinis miestas Koimbra (Coimbra) - Coimbros apskrities (Distrito de Coimbra) sostinė. Miestas nuo Portugalijos sostinės Lisabonos nutolęs apie 220 km. Įspūdingas Beira Litoral regiono peizažas garsėja terminio vandens šaltiniais ir daugybe terminių pirčių. Apsilankykite Conimbriga, romėniškame mieste.

SEPTYNI PORTUGALIJOS STEBUKLAI

Guimarães pilis (Guimarães, Braga)
Óbidos pilis (Óbidos, Leiria)
Batalha vienuolynas (Batalha, Leiria)
Oeiras vienuolynas (Oeiras, Leiria)
Jerónimos vienuolynas (Santa Maria de Belém, Lisabona)
Penos Nacionaliniai rūmai (Sintra, Lisabona)
Belemo bokštas (Santa Maria de Belém, Lisabona)

PORTUGALIJOS VYNO KELIAI

Nukeliavus į Portugaliją tiesiog būtina aplankyti Doro upės slėnį – žmogaus ir gamtos sukurtą stebuklą. Šis slėnis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Portugalai didžiuojasi, kad tai seniausias pasaulyje vyndarystės regionas, kuriame oficialiai kontroliuojama vyno kokybė. Stačiuose uolėtose šlaituose buvo sukurtos specialios terasos, kuriose vynuogienojai brandina vynuoges. Čia pagamintas vynas buvo upe plukdomas į Portą. Smalsuoliai, norintys nukeliauti visą portveino kelią, taip pat turėtų apsilankyti šiame margaspalviame mieste.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Algarve
Algarve
Jūros gėrybės
Jūros gėrybės
Obidos
Obidos

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.