Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ČEKIJA

ČEKIJA

Po Čekiją traukiniu. Praha
Po Čekiją traukiniu. Praha
Sostinė: Praha
Valiuta: Čekijos krona (CZK)
Kalba: čekų
Gyventojų skaičius: 10,5 mln.
Šalies plotas: 78 866 km²
Pagrindiniai miestai: Praha, Brno, Ostrava, Plzen, Olomouc.

Čekijos Respubliką sudaro trys istoriniai regionai: Bohemija, Moravija ir Čekijos Silezia. Kiekvienas regionas turi savo kultūrą, tradicijas, žymias lankytinas vietas. Čekija žavi istorija alsuojančiais miestais, pilių didiškumu, muzikos dinamika, kultūra ir menu.

Ko gero daugelis sutiks, kad geriausias, patogiausias ir įdomiausias būdas susipažinti su Čekijos miestų ir gamtos grožiu - kelionė traukiniais. Čekijos miestuose, miesteliuose ir netgi daugumoje kaimų gausybė traukinių stočių. Todėl su InterRail Pass ar European East Pass galima nevaržomai aplankyti kiekvieną regioną.

Čekiją galima pasiekti autobusu, lėktuvu arba traukiniu. Tiesioginiais tarptautinių traukinių reisais Čekija sujungta su Slovakija, Lenkija, Vokietija, Šveicarija, Austrija ir Vengrija.

Nacionalinė geležinkelio kompanija yra Czech Railways (České dráhy) trumpinama CD arba ČD.
Kas dieną įvyksta daugiau nei 7 000 keleivinių traukinių jungčių. Galima rinktis kelionę nuo mažų romantiškų vietinių traukinių iki prestižinių tarptautinių EuroCity traukinių.

Tarptautiniuose, ilgo atstumo vietiniuose, regioniniuose ir priemiesčių traukiniuose įrengtos vietos miegojimui, restoranai, atskiri bagažo ir dviračių gabenimo vagonai.

Dviračius galima vežtis beveik visuose traukiniuose iš anksto išsipirkus bilietą dviračiui.
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.