Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ČEKIJA  »  MARŠRUTAI
Siūlome patogiai ir greitai keliauti po Čekiją traukiniais ir aplankyti įdomiausias vietoves. Traukinių maršrutų ir kainų pavyzdžiai bilietams iš Prahos.

PRAHA

Čekijos stostinė Praha yra vienas iš labiausiai stulbinančių miestų. Miesto centras įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Einant nuo Wenceslas Square į Prahos centrą galima pamatyti seniausią ir didžiusią pasaulyje Prahos pilį. Miestas knibždėte knibžda įvairiomis turistams skirtomis atrakcijomis. Naktiniam Prahos apžiūrėjimui rekomenduojamas kruizas Vlatva upe. Beje, pažintis su Čekijos sostine gali būti ir labai taupi, pasinaudojus nemokamai lankomų vietų Prahoje sąrašiuku.

SVAIGINANTI VIDURIO IR PIETŲ MORAVIJA

Kroměříž miestas centrinėje Moravijoje apsuptas Chřiby kalnų. Būtinai aplankykite gerai išlaikytą baroko stiliaus pilį ir šalia esančius nuostabius sodus. Pietų Moravijoje didžiuliai vynuogynų šlaitai. Reljefas puikiai pritaikytas dviračių sportui, žygiams bei ekskursijoms. Išlipę Luhačovicach traukinių stotyje galėsite pėsčiomis nueiti iki Baltųjų Karpatų (Bílé Karpaty). Nepraleiskite progos ir padegustuoti Čekijos vynų.

ŽAVINGA BOHEMIJA

Holašovice - XIII a. Pietų Bohemijos kaimas. Akį traukia gražios sodybos, sodai, barokinė architektūra. Mėgstantys jūros gėrybes gali apsilankyti vietinėje kavinukėje.
Český Krumlov - labai gražus miestas, įsikūręs Pietų Bohemijoje. Mieste apie 300 istorinių pastatų. Vyksta daug festivalių, iš kurių populiariausi: Tarptautinis muzikos festivalis ir Penkių Petalled rožių festivalis (the Festival of the Five-Petalled Rose). Český Krumlov turi tik vieną traukinių stotį, todėl iš jos galite vykti po miestą pėsčiomis arba taksi.

MINERALINIŲ VANDENŲ KURORTAI

Čekijoje yra trys pasaulyje gerai žinomi mineralinių vandenų kurortai: Carlsbad (Karlovy Vary), Marienbad (Mariánské Lázně) ir Franzensbad (Františkovy Lázně). Čia puiki vieta pasimėgauti poilsiu. Pailsėję aplankykite istorines vietas ir pilis. Šie miestai alsuoja istorija ir gyvybingumu. Nuo Františkovy Lázně traukinių stoties yra mažiau nei 10 minučių kelio iki Aquaforum SPA ir pirties.

ALAUS ROJUS PLZEŇ

Čekijos vietinis gėrimas yra alus. Galima paragauti daugiau nei 500 skirtingų rūšių alaus. Svarbu žinoti, kad miestas Plzeň yra Pilsener alaus gimtinė. Kol būsite Čekijoje, būtinai pakeliaukite po Pilzeno alaus daryklas, paragaukite šviesaus ir tamsaus alaus ir sužinokite čekiško alaus istoriją. Išlipkite Plzeň Hlavni Nadrazi traukinių stotyje ir visame pasaulyje garsią alaus daryklą Pilsner Urquell Brewery (Plzeňský Prazdroj) (Plzeňský Prazdroj) pėsčiomis pasieksite per 5 minutes.

BRNO

Antras pagal dydį miestas šalyje, tradiciškai vadinamas Moravijos sostine. Tai Přemyslid dinastijos buveinė. Brno miestui statusas suteiktas 1243 m. Karaliaus Wenceslo I. Miesto panoramoje išvysite Špilberk pilį. Galima aplankyti ir Šv. Petro ir Povilo bažnyčią, Senąjį Brno vienuolyną ir Dievo motinos bažnyčią, Brno zoologijos sodą, Brno požemius, Naujojo miesto ir senamiesčio aikštes.
Kelionė traukiniu trap Prahos ir Brno trunka ~3 val.

OSTRAVA

Tai trečias pagal dydį miestas Čekijos Respublikoje, įsikūręs šiaurės rytuose, netoli Slovakijos ir Lenkijos sienos, ir yra Moravijos-Silezijos regiono centras. Svarbiausias akcentas Ostravos istorijoje - anglies atradimas XVIII a. pabaigoje. Vėliau plėtojama geležies pramonė. Be kasyklų ir fabrikų, turistai gali mėgautis nesuskaičiuojama gausybe kultūros ir istorijos parodų, renginių ir kita. Kelionė traukiniu tarp Prahos ir Ostarvos trunka ~4 val.

OLOMOUC

Tai barokinės architektūros stiliaus miestas tarp Prahos ir Krokuvos. Yra daug religinių paminklų, pvz., Šv. Vaclavo vyskupo katedra, apsupta gyvenamųjų pastatų šalia buvusios pilies ir Kanonicy namais. Vakarinėje miesto dalyje yra Aukštutinė ir Žemutinė aikštės, Rotušė su Lauro koplyčia ir gotikos laikų astronominis laikrodis, Arkivyskupo rūmai, šventasis kalnas. Pailsėti galima XIX a. įkurtuose „žaliosios zonos“ parkuose. Kelionė traukiniu tarp Prahos ir Olomouco trunka ~3 val.

SLIDINĖJIMO KURORTAI

Slidinėjimo mėgėjams, ieškantiems paprasto, nesudėtingo, bet palyginti nebrangaus slidinėjimo, rekomenduojame Čekijos kalnus. Populiariausi slidinėjimo kurortai: Špindleruv Mlýn, Harrachov, Pec Pod Snezkou, Černa Hora. Jūs turėsite galimybę išmėginti įvairaus sudėtingumo trasas, pasigrožėti nuo kalnų atsiveriančia panorama, smagiai leisti dienas bei vakarus kalnuose, stebėti vykstančias varžybas ar renginius. Nemėgstantys slidinėti taip pat nenuobodžiaus. Čekijos kalnų kurortuose siūlomas alpinizmas, teniso kortai, baseinai su kalneliais, nusileidimas šildomomis rogutėmis ir kitos pramogos. Daugiau apie slidinėjimą Čekijoje skaitykite ČIA >

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Olomouc
Olomouc
Čekiškas Rojus
Čekiškas Rojus
Praha
Praha

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.