Traukinių bilietai
ŠALYS  »  TURKIJA

TURKIJA

Stambulas
Stambulas
Sostinė: Ankara
Valiuta: Turkijos lira
Oficiali kalba: turkų
Gyventojų skaičius: 77,8 mln.
Šalies plotas: 780 580 km²
Pagrindiniai miestai: Ankara, Stambulas, Bursa, Izmiras.

Turkija tikriausiai yra pati egzotiškiausia InterRail šalis, jungianti Europą ir Aziją, islamiškąją bei vakarietiškąją kultūras, garsėjanti paplūdimiais, kilimais, turkiška pirtimi, mečetėmis, turgumi ir kt. Senovės graikų ir romėnų statytų miestų, teatrų, šventyklų griuvėsiai čia traukia turistus iš viso pasaulio. Senoviškasis, bet tuo pačiu ir gana vakarietiškas Stambulas turi išskirtinai daug ką pasiūlyti atvykusiems keliautojams, o Turkijos paplūdimiai yra puiki vieta atostogoms pajūryje.

Šalis ribojasi su Gruzija, Armėnija, Azerbaidžanu ir Iranu rytuose, Iraku ir Sirija pietuose, Graikija ir Bulgarija vakaruose. Turkiją galima pasiekti lėktuvu arba traukiniu iš Rumunijos, Bulgarijos (Balkan Express), Graikijos (Dostluk Express) ar Irano (Trans-Azija Ekspresi), naktiniais traukiniais iš Budapešto per Bukareštą.

Ilgiems atstumams įveikti traukiniai čia yra gana patogi transporto priemonė. TCDD (Turkijos Respublikos valstybiniai geležinkeliai) veikia visoje šalyje. Tinklas nėra labai tankus, pietinėje Turkijos dalyje geležinkelių nėra, tačiau tarp pagrindinių miestų susisiekti galima. Vežtis dviračius galima beveik visur, bet pasitikslinkite, ar nebus prašomas atskiras dviračio mokestis.

InterRail Pass galiojimas Turkijoje
Kadangi Turkija nėra Europos Sąjungos narė, InterRail Pass galioja ne visuose traukiniuose. Bilietu galėsite naudotis tik TCDD traukiniuose.
Pastaba: įvažiuoti į Turkiją galite tik su asmens pasu, kuris galioja ne mažiau kaip pusę metų nuo grįžimo namo. Asmens tapatybės kortelė čia negalioja.
 

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.