Traukinių bilietai
ŠALYS  »  TURKIJA  »  STOTYS

Stotys Stambule

Haydarpasa stotis: tai didžiausia ir didingiausia geležinkelio stotis Turkijoje, pastatyta XX a. pradžioje Vokietijos architektų. Savo išore ji labai primena pilį. Istorinis stoties stogas buvo smarkiai apgadinta gaisro, vykusio 2010 m. lapkričio 28 d. Tačiau stotis puikiai funkcionuoja ir toliau. Stotyje yra ne tik bilietų kasos, bet ir galybė parduotuvių, užkandinių, bagažo saugojimo punktų, klasikinis geležinkelio restoranas, siūlantis turkiškos virtuvės stebuklus už priimtiną kainą.
Sirkeci Gar stotis: nesvarbu, ar vykstate traukiniu, ar ne, pavaikštinėti po šią stotį iš tiesų verta – ji įspūdinga.

Stotys Ankaroje

Ankara Gar stotis: istorinė stotis yra viena geriausių 1930 m. Bauhaus stiliaus pavyzdžių, sumišusių su didžia osmanų praeitimi. Ši stotis yra priemiestinių traukinių centras, kurie čia pradeda važiuoti nuo ankstaus ryto. Be bilietų kasų čia gausu užkandinių, yra bagažo saugojimo kameros.

Kitos stotys: Adana Central Station, Adapazarı Railway Station, Afyon Ali Çetinkaya Station, Aydın Tren Istasyonu, Denizli Railway Station, Edirne Karaagaç Railway Station, Elazıg Tren Istasyonu, Eskisehir Central Station, Izmir - Alsancak Terminal, Izmir - Basmane Terminal, Izmit Railway Station, Kayseri Railway Station, Malatya Railway Station, Mersin railway station, Mersin - Tarsus Railway Station.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.