Traukinių bilietai
ŠALYS  »  PORTUGALIJA  »  TRAUKINIAI

Alfa Pendular

Alfa Pendular (AP) – tai greitieji traukiniai, išvystantys 220 km/val. greitį. Garsieji Alfa Pendular (AP) traukiniai sustoja tik didžiuosiuose miestuose, pavyzdžiui, Porto, Coimbra, Lisabona, Faro ir kt. Vagonuose įrengtos I-os ir II-os klasės vietos. Keleivių paslaugoms veikia kavinė, įrengtas mini baras, audio ir video grotuvai, vystymo kambarėlis, tualetai, specialios patalpos privatiems pokalbiams mobiliaisiais telefonais. 
Maršrutai:
Braga – Porto – Koimbra – Lisabona – Faro.
Faro – Lisabona – Koimbra – Porto – Braga.

InterCidades

InterCidades (IC) – tai tarpmiestiniai Portugalijos traukiniai. IC keliauti yra pigiau nei su Alfa Pendular, traukiniai turi įvairesnius maršrutus, kurie leidžia aplankyti ir mažesnius Portugalijos miestus, pavyzdžiui, Évora, Beja ir Guarda. Keleivių patogumui traukiniuose yra tualetas, oro kondicionierius ir kavinė.
IC maršrutai:
Guimaraes – Porto.
Guimaraes – Porto - Koimbra - Covilha.
Guarda – Koimbra – Lisabona – Faro.
Covilha – Lisabona – Faro.
Covilha – Lisabona – Beja.
Covilha – Lisabona – Evora.
Lisabona – Evora.
Lisabona – Beja.

Inter-regional ir Regional

Inter-regional (IR) ir Regional (R) – tai regioniniai traukiniai, kuriais galite pasiekti atokiausius kampelius. Kelionėms po atokesnius Portugalijos kampelius rekomenduojame rinktis IR, kadangi jie stoja pagrindinėse stotyse, o R tipo traukiniai yra gana lėti ir nepatogūs, sustojantys kiekvienoje atokesnėje stotelėje. Juos rekomenduojame trumpesnėms atkarpoms įveikti.

Tarptautiniai traukiniai

Lusitânia Hotel. Tai tarptautiniai naktiniai traukiniai, jungiantys Lisaboną ir Madridą. Keleiviams siūlomos 4 vietų kupė su tualetu. Skiriamos moterų ir vyrų kupė, tačiau 4 žmonių grupė gali keliauti drauge. I-os klasės vagonuose kupė paskirstytos po vieną ar dvi lovas, į kainą įskaičiuoti pusryčiai.
 
Sud Express – naktiniai traukiniai, kursuojantys iš Lisabonos į Hendaye Prancūzijoje. II-os klasės miegamuosiuose vagonuose kupė gali nakvoti 6 keleiviai. I-os klasės kupė – 1-3 keleiviai. Traukinyje galima užsisakyti vakarienę, veikia baras.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.