Traukinių bilietai
ŠALYS  »  ŠVEDIJA  »  STOTYS

Stotis Stokholme

Centrinė Stokholmo stotis (Stockholms centralstation, Stockholm C) - tai didžiausia geležinkelio stotis Švedijoje, įsikūrusi NORRMALM rajone. Nuo 1871 m. stotis aptarnauja daugiau nei 200 000 lankytojų per parą. Priešais centrinę stotį stovi Nils Ericson statula. Stotis susideda iš dviejų dalių:
- Šiaurinėje dalyje yra 1-7 linijos. 1-2 linijomis rieda Arlanda Express. 3 linija dažniausiai keliauja Uppsalapendeln, 4-7 trasos yra naudojamos tolimiesiems, regioninio eismo bei naktinio eismo traukiniams į šiaurę.
- Vakarinėje stoties dalyje yra 10-19 linijos Västra Stambanan vietos ir priemiestiniams traukiniams. 10-12 linijos dažniausiai naudojamos tolimiesiems ir regioniniams traukiniams į pietus, kai kuriems reisams į šiaurę, 17-19 linijomis dažniausiai keliauja tolimieji ir regioniniai traukiniai į šiaurę, tačiau pat gali būti naudojamos ir pietiniams maršrutams.

Stotis Geteborge

Centrinė Geteborgo stotis (Göteborgs centralstation, Geteborg C) - pagrindinė geležinkelio stotis Geteborge ir antra pagal dydį šalyje po Stokholmo centrinės stoties. Stotis atidaryta 1858 m. ir kasdien aptarnauja 40 000 keliautojų.
Stotyje yra 16 platformų. Traukiniai išrieda iš penkių skirtingų geležinkelio linijų:
- Bohus linija šiaurėje
- Norvegijos / Vänern linija į šiaurę
- Vakarų geležinkelio linija į rytus
- Vakarų kranto linijos į pietus
- Kranto į pietryčius linija
 
Kitos stotys: Arlanda Central Station, Malmö Central Station.

Zigzag.lt bloge skaitykite: kelionių traukiniais istorijos, rekomenduojami maršrutai, patarimai.
 
Jei jums kilo papildomų klausimų ar norite užsisakyti traukinių bilietų, kreipkitės į zigzag.lt konsultantus.

Keliauju traukiniu Facebook
Keliauju traukiniu Facebook
© 2016 UAB "Zigzag Travel". Visą informaciją dėl bilietų ir kelionių programų, datų, kainų, sąlygų rekomenduojame pasitikslinti su Zigzag.lt konsultantais.